gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 560
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: upadek kosciola po smierci naj wienkszego papierza w histori
Gonzo

Odpowiedzi: 47
Wyświetleń: 14065

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Kwi 26, 2005 9:16 pm   Temat: upadek kosciola po smierci naj wienkszego papierza w histori
Cytat:
ile średnio wikariusz mógłby poświęcić czasu na rodzinę, żyjąc podobnym trybem życia, a ile mógłby proboszcz, biskup etc.


Eee... o celibat zahaczyliśmy. Właśnie z tego powodu został zniesiony. Niegdyś tylko zakonnicy nie mogli mieć (nie mieli) rodzin - nie dotyczyło to zaś księży. Później wprowadzono odpowiednie przepisy, które regulowały tą sytuację - wprowadzono celibat. Doszli po prostu do tego, że kapłan zajmując się rodziną nie jest w pełni oddany swojej "pracy".
  Temat: Zdajesz maturke?? To wyraź swoje smutki i żale!
Gonzo

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 7513

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Kwi 23, 2005 9:57 pm   Temat: Zdajesz maturke?? To wyraź swoje smutki i żale!
Ja mam za rok, więc teraz mam to szczęście, że potrafię nad sobą panować podczas, gdy ktoś mówi: "a na maturze ci nikt nie pomoże!" - koledzy nie zawsze sobie z tym spokojnie radzą. :wink: Cóż za wspaniała rzecz - technikum. :)
  Temat: avatary - jaka opinia forumowiczy?
Gonzo

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 12372

PostForum: O forum   Wysłany: Pią Kwi 22, 2005 11:14 pm   Temat: avatary - jaka opinia forumowiczy?
Cytat:
Gonzo, Mistrzu, Twe idee są tak inspirujące, że - aby im sprostać - należy sie miarkować


Jedno z lepszych zdań jakie w życiu słyszałem. :wink:
Choć, gdybyś dodał jeszcze moje ulubione powiedzenie: "wspomnienie Twojego imienia rozświetla serca tych, którzy je słyszą!"
  Temat: avatary - jaka opinia forumowiczy?
Gonzo

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 12372

PostForum: O forum   Wysłany: Pią Kwi 22, 2005 10:12 pm   Temat: avatary - jaka opinia forumowiczy?
Dobry post. :) :wink:

PS. Mój też. :D
  Temat: The Crims - MMORPG
Gonzo

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 7208

PostForum: Inne gry   Wysłany: Wto Kwi 19, 2005 12:21 pm   Temat: The Crims - MMORPG
Witam
Zapraszam do zapoznania się z grą MMORPG - The Crims. Życie gangsterów i rodzin mafijnych płynie ciekawiej - www.thecrims.com (gra w PL wersji językowej przez przeglądarkę).

Jeśli jest ktoś zainteresowany - niech odpisze w tym wątku - stwórzmy nowy gang!

Pozdrawiam
  Temat: upadek kosciola po smierci naj wienkszego papierza w histori
Gonzo

Odpowiedzi: 47
Wyświetleń: 14065

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Kwi 17, 2005 2:51 pm   Temat: upadek kosciola po smierci naj wienkszego papierza w histori
Kościół ma tracić wiernych, dlatego, że zmarł papież? Coś tu nie tak. Czy Ty wyrzekasz się rodziny, gdy umera jej członek?
  Temat: W samo południe - najlepsza kawaleria
Gonzo

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 5029

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Nie Kwi 17, 2005 12:54 pm   Temat: W samo południe - najlepsza kawaleria
Nprawdę trudny wybór. Skusiłem się jednak na konia, bowiem kojarzy mi się z nim wiele historycznie ważnych i pięknych bitew. Nie trzeba wspominać chyba o Grunwaldzie (nie o dzielnicy Poznania;) ) w 1410 r. Koń towarzyszył człowiekowi przez naprawdę niezły kawałek czasu i nawet dziś pełni ważną rolę... nie w militariach, lecz już w rekreacji.
  Temat: avatary - jaka opinia forumowiczy?
Gonzo

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 12372

PostForum: O forum   Wysłany: Nie Kwi 10, 2005 11:45 am   Temat: avatary - jaka opinia forumowiczy?
Cytat:
Mnie kolory nie przeszkadzaja, i tak jestem daltonista


To Twój problem.

A dyskutować zawsze można.
  Temat: avatary - jaka opinia forumowiczy?
Gonzo

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 12372

PostForum: O forum   Wysłany: Pią Kwi 08, 2005 5:50 pm   Temat: avatary - jaka opinia forumowiczy?
Myślę, że nie chodzi tutaj o taką drobnostkę jak waga awatarów. Sztab ma wystarczająco dużo miejsca na serwerach.
  Temat: avatary - jaka opinia forumowiczy?
Gonzo

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 12372

PostForum: O forum   Wysłany: Czw Kwi 07, 2005 10:24 pm   Temat: avatary - jaka opinia forumowiczy?
Witam

Widzę, jak pojawiają się głosy dotyczące avatarów na forum. Niektórzy mają nawet w podpisie prośby o pozwolenie na avatary.;)

Niech sami userzy się wypowiedzą się i oddadzą głos na daną opcję. Jeśli znakomita większość wypowie się poztywynie i jeśli administratorzy nie uaktywnią tej opcji, osobiście uznam to za ignorancję użytkowników.:)

Wszystko jednak w rękach forumowiczów.
  Temat: Gra w internecie...
Gonzo

Odpowiedzi: 77
Wyświetleń: 21937

PostForum: Inne gry   Wysłany: Nie Kwi 03, 2005 11:10 am   Temat: Gra w internecie...
Ciekawe... Podaj kilka szczegółów takich jak: zasady gry itp. Może coś wykombinujemy. :wink:
  Temat: I Wojna w kolorze!
Gonzo

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4855

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Kwi 02, 2005 12:50 pm   Temat: I Wojna w kolorze!
Towarrzysz Stalin napisał/a:
Nie wiem co chciałeś pokazać. zdjęcia?


Zdjęcia w kolorze? Widziałeś gdzieś zdjęcia w kolorze z I wojny? To chciał pokazać.
  Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
Gonzo

Odpowiedzi: 164
Wyświetleń: 61860

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Kwi 02, 2005 10:52 am   Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
Ja deklarowałem przyjazd, lecz nie wiem jak się ułożą sprawy. Mam bowiem jechać na 2 tygodnie do Niemiec w wakacje i sęk w tym, że nie wiem kiedy. Poinformuję na czasie...
  Temat: Chrześcijaństo
Gonzo

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 4831

PostForum: Historia   Wysłany: Pią Kwi 01, 2005 10:37 pm   Temat: Chrześcijaństo
Nie ma za co przepraszać, a jedynie "mocne postanowienie poprawy" może pomóc. :wink: Jeśli już chce się zacząć wątek, w którym wzieliby udział inni w dysusji należy go przemyśleć... Ten jest jak dla mnie - dla katolika - kontrowersyjny. Za bardzo.
  Temat: Chrześcijaństo
Gonzo

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 4831

PostForum: Historia   Wysłany: Pią Kwi 01, 2005 10:09 pm   Temat: Chrześcijaństo
Kizik napisał/a:
tu z tobą się niezgodze. Sam Jezus mówił niedokładny cytat chyba : "Czy znajdę jeszcze wiare gdy przyjdę powtórnie??"


Na pewno nie chodziło tutaj o ten kontekst - "to przeżytek antycznej cywilizacji". Autorowi coś się z głową chyba stało za przeproszeniem.
 
Strona 5 z 38
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,27 sekundy. Zapytań do SQL: 16