gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 873
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Saddam Hussein (1937-2006)
Hunter

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 9118

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Sty 31, 2007 2:16 pm   Temat: Saddam Hussein (1937-2006)
Mikiss napisał/a:
Dla niego śmierć była wybawieniem. Myślał że trafi do Allacha i tam go opsypią różami.


Już się pewnie zdążył rozczarować.

pucek12 napisał/a:
Wedlug mnie bardzo dobrze zrobili ze go zabili...lecz nie powinien miec smierci naglej tylko przechodzic przez meczarnie...ale najlepszym sposobem byloby ochrzcenie go i wsadzenie za kratki na dozywocie z co miesiecznymi torturami...

P.S. Jakby go ochrzcili, to by sie sam zabil:P i nikt by nie musial brudzic sobie rak dla takiego idioty...Tyle z mojej strony


Cytat:
nie, on powinien zobaczyc jak to jest...jaka on kiedys wyrzadzal krzywde...wiec on sam powinien przez to przechodzic...


Nie możesz tak mówić ponieważ wtedy byśmy poszli w jego ślady i co nam po tym? powieszenie było wystarczającą karą.
  Temat: Fenomen World of Warcraft
Hunter

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 7939

PostForum: Rpg Sztab - artykuły   Wysłany: Nie Sty 28, 2007 6:07 pm   Temat: Fenomen World of Warcraft
A priv. servery? one są przecież legalne tylko musisz znaleźć dobrego bo na części są lagi.
  Temat: Fenomen World of Warcraft
Hunter

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 7939

PostForum: Rpg Sztab - artykuły   Wysłany: Nie Sty 28, 2007 1:08 pm   Temat: Fenomen World of Warcraft
Co tu dużo gadać.
Ta gra wciąga jak dobrze namoczone bagno, nawet nie wie się kiedy mija czas. Wiem coś o tym bo sam gram na priv. serwerze.
  Temat: "War In the Pacific" Poszukuję chętnych do gry prz
Hunter

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 6211

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Nie Sty 28, 2007 12:43 pm   Temat: "War In the Pacific" Poszukuję chętnych do gry prz
Na mnie niestety nie liczcie. Po tym jak musiałem przez to przebrnąć aby napisać recenzję to mam już dość na kolejne kilka miesięcy, po prostu nie podpadła mi ta gra.
  Temat: tu wpisujcie zauwazone błędy na stronie.
Hunter

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 68861

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Sob Sty 27, 2007 4:08 pm   Temat: tu wpisujcie zauwazone błędy na stronie.
No więc w dziale kadra gdzie się znajduje "Hunter" (czyli moja skromna osoba) jest podany błędny adres e-mail - darkhunter12@tlen.pl, a mój adres to hunter@sztab.com
  Temat: Tony Hawk American Wasteland.
Hunter

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 5191

PostForum: Inne gry   Wysłany: Czw Sty 25, 2007 5:15 pm   Temat: Tony Hawk American Wasteland.
Witam.
Jak każdy dobrze wie Tony Hawk jest znakomitą serią, ale to nie o to mi chodzi :P .
otóż chce pograć na multiplayer i przy logowaniu wyskakuje mi komunkiat, że nie mogę połączyć się z serwerem.
To wina gry, połączenia czy może tego, że nie mam zainstalowanego game spy?
Jeżeli tak to skąd go mogę dostać legalnie bo szukam i nic.
  Temat: Co CI przypomina....
Hunter

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 5551

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Sty 17, 2007 3:31 pm   Temat: Co CI przypomina....
Na pierwszy rzut oka podobni do niemieckich ssmanów :) .
Ale po głębszym przyjrzeniu się wyglądają na tragarzy, boyów i tym podobnych.
Tak zgadzam się to zdecydowanie przez tą czapkę.
  Temat: Warhammer 40.000: Dawn of War - Dark Crusade
Hunter

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 7195

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Czw Sty 04, 2007 5:02 pm   Temat: Warhammer 40.000: Dawn of War - Dark Crusade
No tak, ale nie o to mi dokładniej chodziło.
Musiałeś sobie "przypominać", żebyś napisał odpowiedni tekst.
  Temat: Saddam Hussein (1937-2006)
Hunter

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 9118

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Sty 03, 2007 2:45 pm   Temat: Saddam Hussein (1937-2006)
Ja nie wiem jak inni, ale ja jestem na tak, ponieważ Saddam Hussein to był ludobójca, dyktator, który stał się tyranem i to właśnie po części dzięki niemu nadal trwa wojna w iraku.
  Temat: Warhammer 40.000: Dawn of War - Dark Crusade
Hunter

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 7195

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Wto Sty 02, 2007 3:36 pm   Temat: Warhammer 40.000: Dawn of War - Dark Crusade
Świetny tekst jak i sama koncepcja, naprawdę twój eksperyment ci się udał znakomicie, że też chciało ci się wymyślać mowę orków ;) .
  Temat: NavyFIELD
Hunter

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 6934

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pią Gru 29, 2006 8:14 pm   Temat: NavyFIELD
Pograłem chwilę, ale jak narazie w moim mniemaniu jest coponajwyżej średnia, pogram dużej to napisze bardziej rzeczową opinię.

[ Dodano: Sob Gru 30, 2006 9:17 pm ]
No dobra usiadłem przy tym dłużej, ale moje zdanie się niestety nie zmieniło.
Po pierwsze - trudno znaleźć bitwę nie rozpoczętą, a która się w miarę szybko zacznie.
Gra jest liniowa - budujesz statek idziesz sie bić, potem go ulepszasz naprawiasz i uzupełniasz ammo i potem znowu i tak w kółko.
Na dodatek lagi podczas bitwy i zamęt jak jest więcej ludu.
No i gra ssie jak najnowszy odkurzacz panasonica :) .
  Temat: CKM Czasopismo Każdego Mężczyzny?
Hunter

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 5968

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pią Gru 29, 2006 12:50 pm   Temat: CKM Czasopismo Każdego Mężczyzny?
A po co wysyłać?
Żeby męczyć się z oglądaniem na komputerze?
A tak kupi sobie, za 12 zł. i będzie miał wypaśne wydanie z dobrym lektorem i w ogóle full wypasik.
  Temat: NavyFIELD
Hunter

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 6934

PostForum: Inne gry   Wysłany: Wto Gru 26, 2006 7:01 pm   Temat: NavyFIELD
Nie no mi bardziej chodzi o zapoznanie się z rozgrywką bo mogę mieć małe problemy chyba, że jest tutorial.
  Temat: NavyFIELD
Hunter

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 6934

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pon Gru 25, 2006 7:58 pm   Temat: NavyFIELD
Gierka prezentuje się całkiem całkiem - w najbliższym czasie ściągne tylko duży klient jest, ale jakby co to wspomożesz :D ?
  Temat: CKM Czasopismo Każdego Mężczyzny?
Hunter

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 5968

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Gru 25, 2006 7:48 pm   Temat: CKM Czasopismo Każdego Mężczyzny?
CKM czytuje i to bardzo często, zacząłem tą gazetę kupować dosyć niedawno, szczególnie ze względu na świetne filmy dodawane do numerów ("Dom Tysiąca Trupów", "Resident Evil").
 
Strona 56 z 59
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,26 sekundy. Zapytań do SQL: 16