gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 530
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: W samo południe - CKM
Mikiss

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 4545

PostForum: Militaria   Wysłany: Nie Sty 29, 2006 1:20 pm   Temat: W samo południe - CKM
Wszystko jest jednakowo ważne [mógłbyś zrobić kilka zaznaczeń]. Chyba zdolność maskowania bo jeżeli się dobrze zamaskujesz to nie musisz tak często przenosić CKMa.
Nie jestem pewien ale CKM ma duży rozżut więc celność aż tak nie jest potrzebna.
  Temat: Brutalność gier a TVN
Mikiss

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 5268

PostForum: Off Topic   Wysłany: Czw Sty 26, 2006 2:23 pm   Temat: Brutalność gier a TVN
leiff napisał/a:
Moim zdaniem wystarczy jeśli rodzic co jakiś czas przejży zawartość komputera i wyrażnie określi jakie gry nie powinny się tam znaleźć.


Dobry pomysł :D
  Temat: Do krórej śpicie w weekend?
Mikiss

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 7528

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Sty 24, 2006 1:34 pm   Temat: Do krórej śpicie w weekend?
Przyznaje że późno ale jeśli chodzi o 23:30 to była 23:00, pomyliłem się [i o tej h idę spać jak jest fajny film ]. Lecz 3 razy idę do szkoły na 8:50 1 raz na 9:45 i raz na 8:00
więc się wyśpię.
  Temat: Bieda w telewizji
Mikiss

Odpowiedzi: 43
Wyświetleń: 13147

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Sty 22, 2006 11:23 am   Temat: Bieda w telewizji
Nie wiedziałem że ten temat będzie taki udany.
  Temat: Do krórej śpicie w weekend?
Mikiss

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 7528

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Sty 22, 2006 11:11 am   Temat: Do krórej śpicie w weekend?
Ja mószę spać przeciętnie 10 h. Od pon. do pt. to zazwyczaj idę spać o 22:30 czasem o 23:30 i budzę o 8:00 [mam taki plan lekcji że zawsze się wyśpie]. W soboty i niedziele idę o 23:30 a budzę się o 10:00.
  Temat: Brutalność gier a TVN
Mikiss

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 5268

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Sty 22, 2006 10:56 am   Temat: Brutalność gier a TVN
Brutalność w grach to narazie mały problem. Lecz jak napisał kalospl to zacznie się rozrastać. Z alkocholem jest tak że można go pić od 18 lat. Tak samo trzeba byłoby zrobić z grami. Oczywiście ograniczenia byłyby przystosowane do brutalności [o ile brotalność w grze występuje] gry np. 12, 15, 18, lat. Lecz problem w tym że sprzedawca nie pochamuje się ze zrobieniem dobrego interesu.
  Temat: Czego teraz słuchasz?
Mikiss

Odpowiedzi: 117
Wyświetleń: 29196

PostForum: Off Topic   Wysłany: Czw Sty 19, 2006 1:23 pm   Temat: Czego teraz słuchasz?
Ja ostatno słucham:
50-Cent:
The Game ft.
If I Can't
Disco Inferno
In Da Club
CandyShop
Heat

Poza tym:
The Chemical Brothers - Galvanize
Tupac & Dr. Dre - California Love
MVP - Roc Ya Body
R. Kelly Feat-The Game

Dużo utworów Eminema [nie bende się rozpisywać]
  Temat: W samo południe - Piechota w Dywizji Pancernej
Mikiss

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4345

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Czw Sty 19, 2006 1:08 pm   Temat: W samo południe - Piechota w Dywizji Pancernej
A więc 1 Czołg = 4 Piechurów + kaem, poza tym broń szturmowa.
Lecz wydaje mi się że to ile jest czołgów i ile piechoty zależ od celu misji i terenu.
np. mamy uwolnić jakiegoś tam generała [żywego] z zamku. Nie wysyłamy czołgów żeby zniszczyły mury zamku i generała, więc wysyłamy 7-8 ludzi by wzieli go z budynku po cichu.

Chyba że chodzi wam o kwestie szturmową.
  Temat: Nominacje do Gry Roku 2005
Mikiss

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4634

PostForum: Off Topic   Wysłany: Czw Sty 19, 2006 10:20 am   Temat: Nominacje do Gry Roku 2005
Dla mnie miejcse 3,4,5, to 1,2, i 3
  Temat: Otylia naszą pływaczką czy już nie?! podwójna tragedia
Mikiss

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 4721

PostForum: Off Topic   Wysłany: Czw Sty 19, 2006 10:16 am   Temat: Otylia naszą pływaczką czy już nie?! podwójna tragedia
Boolseye napisał/a:
te hieny z tv, tylko czekały, żeby zrobić z tego sensację, a tym samym podwyższyć oglądalność.


Tak samo było z papieżem Janem Pawłem II. Czekali tylko na to żeby umarł.

Tyle razy czytałem w gazetach że jakaś gwiazda zwierzała się, że co chwila media rozpowiadają że jest w ciąży albo że żuciła męża a tak wcale nie było.

leiff napisał/a:
Nie, nie tylko dla tego że jest sławna. Chodzi o to że jest ona po prostu cudownym człowiekiem, mimo zdobycia wielu już tytułów mistrzowskich zarówno w karaju, europie jak i na świecie nigdy nie obnosiła się z tymi tytułami, i z co tu kryc pokaźymi za nie apanażami. Niesteety jest wprawdzie wspaniałym człowiekiem ale tylko człowiekiem a ludzie popełniają błędy i ona taki właśnie popełniła.


Z tego co pamiętam to sprzedała swój medal olimpijski z Aten dla dzieci.
  Temat: Użytkownicy
Mikiss

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 4991

PostForum: Off Topic   Wysłany: Czw Sty 19, 2006 10:01 am   Temat: Użytkownicy
Backside napisał/a:
Ja mam tylko skargę na to, że jest nas tak mało i na tych, co rejestrują się i kończą aktywną zabawę po 1 godzinie :].


Zauważyłem to. Kilka razy przeglądalem "Użytkownicy" i wielu sztabowiczów napisało 3-4 posty przez dwa miesiące.

Poza tym jest bardzo dobrze. Moglibyśmy własnie jakiś konkurs z nagrodami [albo bez ale też fajnie] zorganizować, tylko kto ufunduje te nagrody.
  Temat: W co obecnie gracie?
Mikiss

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 65191

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Sty 18, 2006 10:00 am   Temat: W co obecnie gracie?
Ja pykam w :
1. GTA:SA- ta gra jest ogromna :shock: , szkoda tylko że grafa kiepska :(
2. HL:2- najlepsza szczelanka w jaką grałem :D
3. NFS:MW- doskonała grafa i emocjonujące wyścigi co za mieszanka :D
4. Piraci z Karaibów- ładne morze, ładne statki i ładna gra :)
5. C&C: Generales- nawet dobre filmiki, i kilka innych zalet tylko bardzo krótka gra :(
  Temat: Bieda w telewizji
Mikiss

Odpowiedzi: 43
Wyświetleń: 13147

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Sty 18, 2006 9:28 am   Temat: Bieda w telewizji
leiff napisał/a:
Widocznie państwu z TVP nie jes tpotrzebna dodatkowa spora grupa widzów



W całej Polsce są tysiące grzaczy. Może nie wszyscy oglądają programy o grach ale widzownia byłaby i tak spora. Chyba bo słyszałem że im program ma więcej widzów tym dłóżej zostaje na wizji. Może to było powodem zdjęcia wielu prog. o grach.


leiff napisał/a:
GameBox to był naprawde fajny program choć jak wcześniej ktoś zauważył zbyt krótki


Bardzo krótki zaledwie 25 min. ,20min. bo jeszcze reklama na początku lub wcześniej się kończył.
  Temat: Seria Anno (1602/1503)
Mikiss

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 11886

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pon Sty 16, 2006 6:20 pm   Temat: Seria Anno (1602/1503)
Grałem tylko w 1503 i gra bardzo mi się podoba. Problem w tym że w drugim etapie rozwoju [budynki poraz pierwszy się zamieniają i dostaje się nowe budowle do budowy] trudno mi jest zapanować nad sytułacją. Głównie dlatego że jest zapotrzebowanie na tytoń i przyprawy. Na normalnej [zielonej] wyspie nie można chodować tych dwóch produktów. Próbowałem zkolonizować inną wyspę o ciepłym klimacie ale tam trudno jest chodować np. owce. Czy są kody do tej gry?
  Temat: Jaka to gra?
Mikiss

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109732

PostForum: Inne gry   Wysłany: Sob Sty 14, 2006 9:35 pm   Temat: Jaka to gra?
Zapomniałem jak ta gra się nazywa. To chyba była moja 7 lub 8 gra. Coś na M....?
 
Strona 33 z 36
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
recenzje anime, fanfiki
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 16