gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 218
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Po obronie:)
Perkun

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 7232

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Lip 09, 2005 9:36 pm   Temat: Po obronie:)
Czołem!

raynale napisał/a:
Aczkolwiek dodać (nie)koniecznie muszę, że obrona pracy magisterskiej jest jednym z najłatwiejszych egzaminów na studiach i w ogóle. (Przepraszam w tym miejscu za to, że pomijam źródła tak istotnej wiedzy, ...ale przecież to logiczne: nie po to studiuje sie mniej więcej pieć lat, by akurat ten ostatni sprawdzian oblać).
Zdać egzamin na prawo jazdy to zaiste - często - zadanie trudniejsze



Owszem. Jaki bowiem by miała interes komisja egzaminacyjna, aby zawalać daną osobę. Nie mniej nigdy nie jest się pewnym wyniku. To, że posiada się określoną wiedzę, nie zmniejsza wcale stresu, jaki temu towarzyszy. A pytania też potrafią czasem zaskoczyć-w końcu to egzamin ustny, który w mojej opinii jest trudniejszy od pisemnego. Jest to na pewno formalność dla wielu. W moim przypadku było nieco inaczej:) Mi naprawdę zależało na dobrych ocenach, a promotora miałem szczególnie okrutnego-w pozytywnym tego słowa znaczeniu:) Przed obroną powiedział po prostu krótko: Musi pan być specjalistą w tematyce, której będzie pan bronił. Tyle:) A może aż tyle:) Jestem jednak zdania, iż mimo tego, że magisterkę zdobywają dzisiaj rzesze, to jednak jest to jakieś osiągnięcie. Należy jednak pamiętać, że tak naprawdę ważne jest to, co człowiek ma w głowie i czy potrafi to zastosować w praktyce. Dla mnie istotna jest jednak wiedza. A stres zawsze będzie towarzyszył:) Hehhh..pomyśleć, że są na zachodzie takie szkoły, gdzie nie ma egzaminów, świadectw, ocen...
Co do egzaminu z prawa jazdy. To całkowicie inna materia. Choć wydaje mi się, że obecnie jest nieco łatwiej w porównaniu z tym, co było. Jak ja zdawałem w 1997r., to była calkowicie inna sytuacja. Godzin na jazdę było zbyt mało. Trzeba było wykupywać. Dobrze, jak ktoś już wcześniej trochę pojeździł "na dziko". Naukę jazdy miałem w "tankietce", czy maluchu. Horror. Część testowa-kwestia wykucia na blachę. Albo wiesz albo nie wiesz. Choć potrafią być pytania bardzo podchwytliwe. Teraz mają ponoć jakieś sale audiowizualne itd. Plac manewrowy-istne popisy cyrkowe. Teraz chyba losuje się tylko dwa manewry..Nie jestem do końa pewien. A wtedy trzeba było robić wszystko: jazda po pasie przodem, jazda po pasie tyłem, parkowanie przodem, parkowanie tyłem, zawracanie w miejscu, wjazd między dwa zaparkowane pojazdy tzw "koperta"-istny magiel, ruszanie pod górkę z ręcznego. Jazda po mieście-cóż-albo zna się miasto albo nie...:) W każdym razie ja zdałem dopiero za trzecim razem. Pierwszy raz zawaliłem na placu, drugi raz-tu moja ewidentna wina-na mieście. Ale na szczęście zdawałem już na Punto. Teraz Punto, to zdaje się standard, nawet podczas nauki. Nie zmienia to jednak faktu, że owszem, nadal jest to przede wszystkim mnóstwo stresu.

PS. Przeglądaliście na stronie MEN raporty ze zdawalności matury w poszczególnych województwach. W każdym zawaliło po kilkanaście procent osób. Masakra...

[ Dodano: Sob Lip 09, 2005 9:55 pm ]
Czołem!

Klemens napisał/a:
Drogi Perkunie, a czy mógłbyś jeszcze przed Zjazdem uchylić rąbka tajemnicy co do tematu swej pracy?:))
Rzecz jasna gratuluję!


Proszę bardzo:) To żadna tajemnica:) Studiowałem oczywiscie pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą-studia 2-letnie uzupełniające magisterskie na UMK. Praca nosi następujący tytuł "Stosunki interpersonalne w grupie internackiej Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego". I takiż był temat pracy. Celem poznawczo-teoretycznym było wyjaśnienie, jakie stosunki panują w poszczególnych grupach wychowawczych (czy są pozytywne, negatywne, obojętne) natomiast celem praktycznym było zbadanie, który typ wychowawcy (autokratyczny, demokratyczny, liberalny) gwarantuje pozytywne relacje w grupie. Trzeba było zbadać, jaka jest specyfika ośrodka, jakie relacje panują w grupach, jakie są typy wychowawców, który typ wpływa na pozytywy w grupie. Tym samym trzeba było podjąć badanie dokumentacji, ankieta wśród wychowanków, wywiad z wychowawcami oraz socjometria na dwóch wybranych grupach:) Dobra-szczegóły dla dociekliwych na zlocie:)
  Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
Perkun

Odpowiedzi: 164
Wyświetleń: 61797

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Lip 09, 2005 9:12 pm   Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
Czołem!

Backside napisał/a:
Co myślicie o czymś w stylu Sztabowe T-shirty, nie wiem może czapeczki, czy coś w ten deseń? O ile na razie byłby to tylko przyjemny gadżet na zjazdy, to w przyszłości może się przydać do poważniejszych spraw :].


Hehee...przypomniałeś mi moje początki:) Zanim przyszedłem do Sztabu rozmawiałem z Hallackiem na temat owej organizacji. Przedstawił mi obraz całej działalności, zachęcając mnie tym samym do przystąpienia. Podczas jednego ze spotkań - to był chyba grudzień 2001 rzuciłem przed Hallackiem pomysł wprowadzenia w Sztabie mundurów. Cóż-już wtedy miałem wizję wyjścia organizacji poza wirtualia. Wspólne zjazdy w mundurach-oczywiście inne kolory mundurów członków Rady, inny Marszałka, stopnie, odznaki itd. Hallack zgasił mnie czym prędzej twierdząc, że mnie wyśmieją, tym samym nie wracałem do tego pomysłu..:) Hehhh-nawet plan alarmowy na wypadek wojny nuklearnej...Zmykamy oczywiście w Tatry;) Tam łatwiej będzie się bronić przed mutantami..:) Dobra-starczy tych fanaberii. Ale nie mam nic przeciwko sztabowym koszulkom. Tylko żeby nas władze nie wzięły za jakąś organizację paramilitarną:)
  Temat: Po obronie:)
Perkun

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 7232

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pią Lip 08, 2005 10:02 pm   Temat: Po obronie:)
Czołem Sztabowicze!:)

Po prostu nie wytrzymam i muszę się z wami podzielić tą radosną wiadomością:) Szlachetny Perkun obronił dzisiaj pracę magisterską. Walka była krwawa i zażarta. Nie miałem litości dla komisji egzaminacyjnej:) Ostatecznie przeważyło to, że jestem członkiem Sztabu i słucham rocka progresywnego;) Szczegóły dla zainteresowanych na zlocie:) Tak więc brać przykład z pułkownika;)

A oto raport z obrony:

Ocena ze studiów- 4,5

Ocena z obrony- 5

Ocena z pracy magisterskiej- 5

Pozdrawiam!
Perkun
  Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
Perkun

Odpowiedzi: 164
Wyświetleń: 61797

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Lip 07, 2005 5:18 pm   Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
Czołem!

kull napisał/a:
A bilet dzienny kosztuje okolo 6.00 zl, wiec sie oplaca, sam sobie taki kupie.


Dla szczególnie dociekliwych podaję link, gdzie można wszystko sprawdzić:

http://www.mpk.wroc.pl/

Pozdrawiam!
Perkun
  Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
Perkun

Odpowiedzi: 164
Wyświetleń: 61797

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Lip 07, 2005 1:01 pm   Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
Czołem Sztabowicze!

W dniu 06.07.05 odbyło się zebranie sztabowe na chacie w celu ustalenia wszelkich aspektów dotyczących planowanego Zjazdu Sztabu Weteranów. W celu ostatecznego, pełniejszego obrazu planowanego przedsięwzięcia, podaję w niniejszym poscie wszelkie wiadome mi informacje, które są już ostateczne lub dopiero w planach. Zjazd Sztabu Weteranów odbędzie się w dniach 11-12 lipca 2005r. (poniedziałek i wtorek) we Wrocławiu. Generalna zasada jest taka, aby wszyscy przybyli trzymali się okolicy Dworca Głównego we Wrocławiu. Planowane jest przybycie 12 Sztabowiczów (łącznie z tubylcami). A oto w miarę szczegółowe informacje i namiary:

MAO- (telefon z niewiadomych przyczyn został ocenzurowany, ale to i tak nic nie da-namiary znamy), planowane przybycie-12.00. Marszałek ma mieć aparat fotograficzny, zatem planowane są zdjęcia sztabowe. A jeżeli tak, to wiadomo, że po zlocie stosowny artykuł na stronę, zdjęcia i już ludziska widzą, że organizacja z krwi i kości, a nie żadne wirtualne roboty;)

Agent- tel. xxx xxx xxx. Jeden z tamtejszych mistrzów ceremonii. Będzie miał namiot 3. Ma boisko do piłki nożnej koło domku. Ma być we Wrocławiu ok. 10.00.

-Kull- tel. xxx xxx xxx. Kolejny mistrz ceremonii. Ma spotkać się z Wojmanem tak ok. godz. 08.00. Będzie miał dwa namioty 3. Będzie miał zegar szachowy i szachy.

- Klemens- tel. xxx xxx xxx. Planowane przybycie-między 13.00 a 14.00. Ma mieć śledzie do namiotu.

- Ajmdemen- ma przybyć razem z Klemensem

- Wojman-tel. xxx xxx xxx. Planowane przybycie- ok.04.30. Ma spotkać się z KUllem.

- Spider-tel. xxx xxx xxx. Nie jest w stanie określić, o której będzie. Być może w godzinach rannych albo południowych.

- Kahzad i Maxwell- planowane przybycie między 10.00 a 11.00. Z namiotem 3. Namiary- xxx xxx xxx. Może nawet przybyć w swoim stroju czarnoksiężnika. Wtedy na pewno go rozpoznamy:) Będzie miał pompkę do piłki. Zabiera szachy.

- s2nto- tel. xxx xxx xxx. Gość o tajemnicznym głosie. Z niejednego zlotu chleb jadł:) Też z Wrocławia.

- Backside-tel. xxx xxx xxx. Uwaga: gość zna karate. Lubi oglądać zbiórki;). Przybędzie ze świtą Klemensa. Ma wziąść piłkę.

- Perkun- powinienem być tak o 13.20. Tel. xxx xxx xxx

Tak wygląda skład uczestników desantu. Wiadomo, że czekamy na dworcu na wszystkich. Kwatera Sztabu planowana jest w fortecy Agenta. Wsiada się po prostu w autobus nr 125 jadący w kierunku Brochowa przy dworcu i jedziemy. Wysiada się na ostatnim przystanku. Agent mieszka przy Aleji Róż 32. Na terenie jego fortecy rozbijamy namioty. Można również pomyśleć o jakiejś fladze:) W kwestii jedzenia-zabieramy swoje, ale ja nastawiam się głównie na konsumpcję na miejscu. Decyzja zatem należy do was. Wiadomo, że pewnie zaplanujemy jakiś obiad-może spotkanie w jakiejś pizzeri. Już tam Agent i KULL znają jakieś klimatyczne lokale. Co do programu zlotu, to myślę, że wszystko wyjdzie na miejscu. W kazym razie ja mogę podać propozycje:

- kafejka internetowa i oczywiście gierki. Na wszelki wypadek wziąć jakieś swoje. Najlepiej RTS-y:), ale oczywiście decyzję pozostawiam poszczególnym Sztabowiczom
- puby w celu delektacji miejscowych specjałów oraz oczywiście omawianie spraw sztabowych-bardzo ważny punkt programu i radzę tego nie lekceważyć. Mam mnóstwo pytań, wizji, propozycji. Liczę na ożywioną dyskusję:) Zresztą przygotowałem stosowne materiały:)
- zwiedzanie miasta-ciekawe sklepy, zabytki, może jakieś fajne muzeum. W końcu to kilka wieków historii. Ponownie liczę na tubylców Sztabowych
- gry planszowe, piłkarzyki, kropki-to sprawa oczywista (Ajmdemen-smary, po prostu smary;)
- jak jest gdzieś jakieś kąpielisko, to rzecz wręcz konieczna przy odpowiedniej pogodzie
- koszykówka, piłka nożna, tenis stołowy-kwestia organizacji na miejscu. Chyba, że ktoś zabierze ze sobą.
- myślę, że ZOO też nie powinno być pominięte. Pomyślcie, jakie gleby mogą nas tam czekać;)
- inwazja na siedzibę CD-Action. Planowane na wtorek.
- ognisko, grill-jestem jak najbardziej za! Kwestia organizacji i mozliwości na miejscu
- Zwiedzanie: Panorama Racławicka, Arsenał, Ogród Japoński, Katedra, Ostrów Tumski, Muzeum Sztuki Medalierskiej, Muzeum Poczty i Telekomunikacji i inne tereny.
- bilet dzienny jednodniowy ulgowy kosztuje 4,5zł

Propozycje bonusowe:

- manewry nocne po lasach i bagnach
- wbicie się na sępa do fortecy KUlla, a potem się okaże, co nastąpi
- budowa zamku z sadu Agenta: Uwaga! Może być lekki protest pozostałych członków rodziny;)

Jeżeli coś pominąłem, gdzieś się pomyliłem, macie dodatkowe propozycje albo totalne zmiany-pisać natychmiast.

Pozdrawiam!
Perkun
  Temat: nowy styl dla forum
Perkun

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 9306

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Sro Lip 06, 2005 10:18 pm   Temat: nowy styl dla forum
Czołem!

Nie wiem, czy to należy do stylu, ale nasz Chat jest okrutny. Z początku nie wiedziałem, gdzie tam pisać. Ten otwór jest zbyt mały. I ciagle trzeba na niego klikać, aby coś napisać. Myślę, że spotkania cotygodniowe powinny być na polchacie, a nasz chat na forum winien służyć jako wyjście awaryjne.

Pozdrawiam!
  Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
Perkun

Odpowiedzi: 164
Wyświetleń: 61797

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sro Lip 06, 2005 8:52 am   Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
Kahzad napisał/a:
Pytam się też jeszcze raz: Jak wygląda sprawa wyżywienia?
Będzie może jakieś ognisko/grill na miejscu?
Może zrzucimy się na kiełbaski?


Czołem!

Co ty z tym żarciem?:) Chyba musisz wciągać ostro;) Sprawa oczywista, że wyżywienie we własnym zakresie. Zresztą w tak krótkim czasie kto tam będzie miał ochotę myśleć o żarciu. Owszem-można zabrać jakieś kanapki, picie, puszki mięsne i rybne...Przecież nikt nie będzie jechał na głodnego. Sprawą oczywistą jest również coś ciepłego we Wrocławiu-mało to jest restauracji. Kto co lubi-jedni lubią pizzę, inni hamburgery, a jeszcze inni porządny obiad. Ja raczej nie nastawiam się na zabieranie żarcia, tylko na konsumpcję miejscową. Być może są jakieś specjały wrocławskie:) To wszystko kwestia organizacji na miejscu. Możemy wspólnie zaplanować jakieś posiłki. W każdym razie nie pozwolę nikomu umrzeć z głodu i pragnienia. Co do grilla-czemu nie? Ale pewnie to zależy od Agenta. Chyba, że wbijamy się na sępa na chatę do KUlla;) Jeżeli zajdzie taka potrzeba, to oczywiście zrzucimy się na jakieś kiełbaski. Zresztą myślę, że zrzuty sztabowe będą dosyć urozmaicone;) W kwestii ogniska jak najbardziej jestem za:) Nie ma, jak pogawędki przy płonących drwach;)

Pozdrawiam!
  Temat: Nowe forum - uwagi
Perkun

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 19183

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Wto Lip 05, 2005 6:56 pm   Temat: Nowe forum - uwagi
Hipolit napisał/a:
Przepraszam za of topica, ale czemu jestesmy na czerwono pOOki?



Czołem!

Pewnie dlatego, że należysz do jakiejś Grupy. W twoim przypadku EO. Ale nie jestem tego do końca pewien.

Pozdrawiam!
  Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
Perkun

Odpowiedzi: 164
Wyświetleń: 61797

PostForum: Archiwum   Wysłany: Wto Lip 05, 2005 10:01 am   Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
Backside napisał/a:
Proszę uprzejmie o przeniesienie spotkania na 7 lipca wieczorem. Niestety w środę jestem w godzinie chatu w pociągu, a nie chciałbym przegapić drugiego spotkania.


Sprawa jest bardzo prosta. Wszelkie decyzje podjęte na chacie powinny być upublikowane w tym wątku, aby osoby, które nie mogły być na spotkaniu, zapoznały się z ustaleniami. Również stosowny post na priv informujący o wszelkich sprawach Zjazdu. Tak więc Backside bądź spokojny. Zajmiemy się tym:)
  Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
Perkun

Odpowiedzi: 164
Wyświetleń: 61797

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pon Lip 04, 2005 7:02 pm   Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
Czołem Sztabowicze!

Stan w kwestii Zjazdu Sztabu Weteranów na dzień 04.07.05 jest następujący:

Zjazd odbywa się we Wrocławiu w dniach 11-12 lipca 2005r.(poniedziałek-wtorek). Na dworcu PKP/PKS o ile nie będzie na miejscu Agenta, KULLa lub innych Sztabowiczów, wsiadamy w autobus nr 125 kierujący się na Brochów i jedziemy do fortecy Agenta, która mieści się przy ulicy Aleja Róż 32. A oto lista osób, które powinny się zjawić na Zjeździe:

- MAO
- Agent
- Kull-xxx xxx xxx
- Klemens- może z namiotem 3 (czyli w sumie 5:)
- Ajmdemen
- Wojman- xxx xxx xxx. Powinien być tak ok. 4.30
- Spider- xxx xxx xxx
- Kahzad i Maxwell- może z namiotem 3 (czyli w sumie 5:), powinni być tak między 10.00 a 11.00
- s2nto- xxx xxx xxx
- Backside
- Perkun- xxx xxx xxx, powinienem być tak o 13.20

Czyli na razie wychodzi, że będzie 12 Sztabowiczów. Jeżeli kogoś pominąłem, to niech natychmiast da znać w tym wątku. Proszę również, aby podać możliwą godzinę przybycia do Wrocławia i numer tel. kom (jeżeli takowy jest na stanie, obydwie prośby tyczą się osób, które milczą w tych kwestiach). Łatwiej będzie wtedy cokolwiek zaplanować, zorganizować i po prostu spotkać się. Tak więc podać odpowiednie namiary-przecież was nie zję;) Co się tyczy programu Zjazdu, to owszem, można szczegółowo omówić tą kwestię na chacie, jak zaproponował KULL. Ale jeżeli to prerogatywa Rady, to nie wcinam się:)
Ja ze swej strony jestem nastawiony na maksymalną aktywność (kochani, aż tak dużo czasu, to nie będzie:) i nie wiem, czy będę spał:) Nocne eskapady też mają swój urok(jeżeli jest blisko las, to można zrobić nocne manewry z latarkami;) Przypomną mi się harcerskie czasy:) W każdym razie jednak namioty są konieczne, chociaż ze dwa, żeby móc gdzie ukryć rzeczy:) Chodzą mi po głowie następujące akcje:

- kafejka internetowa, gdzie będzie można pograć w jakąś gierkę, choćby prosty RTS:) Sam mogę zabrać Age Of Empires 1. Będę też namawiał do starcia w Piłkarzyki na kurniku:)
- puby w celu delektacji miejscowych specjałów a w nich omawiane spraw Sztabowych-liczę na ożywioną dyskusję wszystkich zebranych. Będzie czas na wspomnienia, propozycje, pomysły, krytykę. Sam mam sporo do powiedzenia i do zapytania-zresztą wszystko już przygotowałem na kilku stronach papieru:) Również liczę na grę planszową w Piłkarzyki oraz w Kropki:) Wbrew pozorom te gry wymagają niezłego główkowania, a mnogość taktyk jest wręcz niesamowita:) Tak więc zabrać długopisy i nie bać się:) Zaprezentuję wam w Piłkarzykach własny być może patent na tzw. niepełne ruchy:) Również jakieś gry bitewne czy RPG.
- ogólne zwiedzanie miasta-w końcu to kilka wieków historii Polski, krążenie po ciekawych sklepach-liczę Agent i KULL na jakieś porządne muzyczne:). Może jakieś ciekawe muzeum związane z historią albo militariami? Może autorska Sztabowa inscenizacja bitwy na Psim Polu?:)
- jak jest gdzieś jakieś kąpielisko, to można się popluskać. Tak więc zabrać na wszelki wypadek kąpielówki. Ile zabawy może być w ganianego w wodzie ten tylko wie, kto tego próbował:)
- koszykówka, piłka nożna, tenis stołowy-raczej kwestia organizacji na miejscu. Ze mnie sportowiec raczej kiepski, ale dam z siebie wszystko:)

Jeżeli ktoś ma jakieś dodatkowe propozycje, to niech pisze. To na razie tyle w kwestii Zjazdu.
  Temat: Nowe forum - uwagi
Perkun

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 19183

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Sob Lip 02, 2005 12:17 pm   Temat: Nowe forum - uwagi
Czołem!

Cóż...nawet podoba mi się to nowe forum, tylko muszę chyba się przez nie przegryźć:) Czy nie jest zbyt przekombinowane?:) Żeby ogrom funkcji i możliwości nie odstraszał innych, żeby się nie pogubili. Nie mniej wypróbuję wszelkie możliwosci w wolnym czasie. A na razie jedna uwaga. Nie wyświetlają się pagony. Czy u was także? Nie rozumiem też, co znaczą te HP, MP oraz EXP?:) Ktoś może wyjaśnić?:)
  Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
Perkun

Odpowiedzi: 164
Wyświetleń: 61797

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Lip 02, 2005 12:12 pm   Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
Czołem!

Przypominam raz jeszcze, aby osoby, które przyjadą na zlot lub chcą przyjechać, wpisały się w tym temacie. To znacznie ułatwi nam wzajemny kontakt i namiary we Wrocławiu. Tak więc proszę się wpisywać, podać również swój numer telefonu kom oraz mniej więcej, o której godzinie będziecie we Wrocławiu. Ja ze swej strony przypominam, że powinienem być tak gdzieś koło 13:00. Podaję również swój numer kom. 607-783-474. Na dwa czy trzy dni przed zlotem podam tutaj listę osób, które przyjadą wraz z ich numerami kom, aby łatwiej było się skontaktować (o ile takowe podacie:). I pamiętać-napisać też, o której spodziewacie się być we Wroclawiu.
  Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
Perkun

Odpowiedzi: 164
Wyświetleń: 61797

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pią Lip 01, 2005 12:52 am   Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
To wspaniale. Na pewno poruszymy tematykę Age Of Empires:) A w kwestii muzy-chodzi zapewne o Dream Theater. No cóż-wspaniały zespół i znakomita muzyka. Szczególnie cenię sobie płytę "Metropolis Pt2", gdyż uwielbiam concept albumy. Czyli uderzamy w progresywny metal:) Co ciekawe ich najnowsza pozycja- Octavarium-jak dla mnie na razie średnio. Radzę zwrócić uwagę na inne zespoły, jak Threshold czy Shadow Gallery. Oj, będę mial o czym mówić z kumplem.
  Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
Perkun

Odpowiedzi: 164
Wyświetleń: 61797

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sro Cze 29, 2005 10:45 pm   Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
Hehhh...jeszcze jedno. Zapomniałem napisać, że jestem otwarty również na wszelkie rozmowy na temat muzyki. Style muzyczne, zainteresowania, czasopisma, zespoły, artyści, instrumenty, koncerty, historia muzyki, wszystko! Nie popuszczę tego nikomu:) Liczę na ożywioną dyskusję również w tym aspekcie:0 Jestem ciekaw, czy ktoś słucha tak niszowej muzyki, jak rock progresywny?:) Teraz już do zobaczenia:)
  Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
Perkun

Odpowiedzi: 164
Wyświetleń: 61797

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sro Cze 29, 2005 10:33 pm   Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
Czołem kochani Sztabowicze!

Sprawa Zjazdu jest już jasna. Odbędzie się on we Wrocławiu w dniach 11-12 lipca 2005r. (choć czuję, że Agent będzie chciał przeciągnąć o jeden dzień:) Cóż..jeżeli nie zostawisz mi choć kropli tego cuda Jajacarzu, to ci łeb urwę:)
Jak kierujemy się do Agenta, jest napisane w poprzednich postach. Ja powinienem być tak we Wrocławiu o godz. 13.00. W razie czego podaję numer telefonu-xxx xxx xxx w celu kontaktu. Warto również, aby osoby, które raczej przyjadą, ponownie się przypomniały, wysyłając posty Marszałkowi albo tutaj, na forum, tak dla większej orientacji. Proponuję również zamieścić numery telefonów kom. Dla mnie ten zjazd jest pewną formą reaktywacji. Liczę zatem na innych, że przybliżą mi obraz dzisiejszego Sztabu. Ten zlot posłuży szerokiej wymianie poglądów na temat istoty Sztabu, tego co było, co jest i co będzie. Oczekuję ożywionej rozmowy i smiało walić pomysły. Wiem, że nic nie zastąpi bezpośredniej rozmowy. Agent-mistrz ceremonii-zapewni nam multum atrakcji wrocławskich:0 Jeżeli będzie gdzieś jezioro, to oczywiście szturmujemy. Wroclaw wiadomo-zabytki, ciekawe kluby, ciekawe miejsca i ludzie. Jasne, że pewnie nagadamy się o grach-tu oczekuję od was informacji o obecnej systuacji na rynku gier, glównie strategii, bo trochę jestem nie na czasie. A także własnych opowieści o swoich doświadczeniach ze strategiami. Ze swej strony obiecuję oczywiście dwie klasyczne turówki-kropki i piłkarzyki:). I oczywiscie gadka na temat Age Of Empires-mur beton:) A takze na temat wszelkich innych gier-chcę usłyszeć waszą fascynację grami, to, jak przechodzicie kampanie, jakie trudności, plusy, minusy, wszystko. Pewnie też spotkamy się w kafejce internetowej. Liczę na to, że zjawi się więcej osoób, niż to bywało niegdyś. Kto nie będzie mógł z róznych przyczyn-mówi się trudno. Zawsze pozostanie Raport ze zlotu. Być może takowy napiszę, podlany szczyptą humoru:0 Chodzi przede wszystkim o to, aby się spotkać, poznać innych, ciekawych ludzi, wyrwać się troszkę ze swojego betonu. Kiedy, jeśli nie w wakacje mamy zaznać smaku przygody. Nie wiem, czy moja reaktywacja przerodzi się w rzecz trwałą, ale będę się starał. Po prostu po raz kolejny się stęskniłem. A jest wielu nowych Sztabowiczów, których chcialbym poznać. Czytam niektóre posty i widzę, że są okazy niesamowite;) Pamiętajcie: Zjazd jest ukoronowaniem życia sztabowego. Wyjściem poza sztuczność na świat żywy. O to w tym wszystkim chodzi, aby ludzi do siebie zbliżać a nie oddalać. Nie róbmy z siebie robotów. Na takim zlocie można podjąć o wiele więcej decyzji, niż w ciagu roku wirtualiów. Tylko liczę na to, że każdy się będzie wypowiadal. Oczekuję wręcz burzy mózgow. I walić śmiało wszelkie negatywy. Ja jestem otwarty. Zresztą zawsze byłem. Jeżeli ktoś uważa, że należy coś zmienić, to niech mówi smiało. Liczę na krytyczne wypowiedzi. I nie bać. Nikt nie będzie na nikogo krzyczał, bo to tylko wprowadzi chaos. Każdy Sztabowicz jest dla nas ważny. Ale oczekuję również powagi i szczerości. Kiedy żartujemy, to żartujemy. Kiedy jednak pracujemy, to pracujemy. Ja jestem z natury szczególarzem, ale się nie bójcie:0 Tak więc do zobaczenia!:)

Ps. Agent:) Dziecię kochane:) Sprawę żołnierzyka też możesz poruszyć:)
 
Strona 11 z 15
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 16