gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 218
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Jaka to gra?
Perkun

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109963

PostForum: Inne gry   Wysłany: Sob Sty 14, 2006 3:02 pm   Temat: Jaka to gra?
Czołem!

Wygląda na to, że jest to Civil War

Pozdrawiam!
  Temat: Bieda w telewizji
Perkun

Odpowiedzi: 43
Wyświetleń: 13192

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Sty 14, 2006 2:48 pm   Temat: Bieda w telewizji
Czołem!

Mikiss napisał/a:
No więc Perkun czy Wojman miał rację.Oby dwoje przedstawiacie inne wersie
programu Strefa 11.Choć Perkun powiedział chyba.


Spokojnie, spokojnie:) Już sobie przypomniałem. Tak na 90%, to program nazywał się META:) A Wojman rzeczywiście ma rację z tematyką Strefy 11, tylko myślałem, że to jest raczej Strefa 51;)

Pozdrawiam!
  Temat: Age Of Empires III
Perkun

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 8939

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Sty 14, 2006 2:35 pm   Temat: Age Of Empires III
Czołem!

adamski napisał/a:
Mam problem z 3 misją:zebralem te 3 skrzynie, rozwalilem wszystkich wrogów i nie wiem co dalej zrobic!!pomocy piszcie na gg3353335 lub adamtrabski@wp.pl.pozdro


Zakładam, że chodzi o trzecią misję Aktu I. W panelu misji masz wszak podane zadania główne i poboczne. Zatem zajrzyj tam, aby się zorientować w misji. W ostateczności zapraszam do poradnika http://www.gry-online.pl/...&PART=50&PAGE=1

Jeżeli i to nie pomoże, to zapraszam do solucji na stronie Sztabu http://www.sztab.com/pora...s-III,1033.html

Pozdrawiam!
  Temat: Nasze problemy
Perkun

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 8370

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pią Sty 13, 2006 6:47 pm   Temat: Nasze problemy
Czołem!

Mikiss napisał/a:

W każdym razie ja mam problem ze szkołą.
Nie nawidzę wcześnie wstawać uczyć się albo odrabiać Zad.Dom.


Hehhh...pewnie wielu przechodziło przez takie bóle. Też lubię sobie pospać, ale też zdaję sobię sprawę z tego, że jak w pewnych sytuacjach nie wstanę z łóżka, to zostanę w miejscu albo zacznę się cofać. Takie już jest nasze życie i musimy się jego wymogom podporządkować czy to nam się podoba czy też nie. Ludzi w pełni wolnych, władców własnego losu, niezależnych od systemów, jest niezwykle mało. Ciekawi mnie natomiast twój stosunek do szkoły. Fakt, że typowy dla wielu, również swego czasu dla mnie. Interesuje mnie jednak, czy generalnie nie lubisz się uczyć, jakichkolwiek przedmiotów i negujesz szkołę jako instytucję edukacyjną czy też raczej masz problemy z wybranymi przedmiotami, a one powodują generalizację? Szkoła sprawia, że jesteś zmuszony wstać i iść do niej po wiedzę życiową przekazywaną przez nauczycieli...A czy masz inną alternatywę na zdobywanie elementarnej wiedzy i przedstawiłeś ją rodzicom? Szkoła powoduje, że jesteś zmuszony się uczyć, aby się w niej utrzymać...A gdybyś nie był zmuszony uczyć się w szkole, to gdzie byś to czynił? Kto by był dla ciebie nauczycielem, przewodnikiem? Czy rodzice podołali by tej roli? Czy starczy im wiedzy i doświadczenia? A może problem leży w szkole, że ona powinna być inna? Jaka zatem twoim zdaniem winna być? Kim powinni być nauczyciele? Czy oceny odzwierciedlają autentyczną wiedzę? Jak powinna wyglądać lekcja?
Co do zadań domowych-one służą utrwaleniu wiedzy zdobytej w szkole. To jest sprawdzian tego, na ile nabyłeś przekazaną wiedzę, czy ją rozumiesz...Nauka bowiem nie kończy się na szkole. Ona jest wielowymiarowa. Odbywa się również w środowisku rodzinnym i społecznym. Nie lubisz tych trzech rzeczy, bo zmuszają do wysiłku przede wszystkim umysłowego, a nie zawsze nam się chce, prawda? Czy podzieliłeś się swoimi bolączkami z rodzicami? Być może skwitują to uśmiechem, bo też przez to przechodzili i ty, gdy będziesz w ich wieku, też się będziesz z tego śmiał.

Pozdrawiam!
  Temat: Bieda w telewizji
Perkun

Odpowiedzi: 43
Wyświetleń: 13192

PostForum: Off Topic   Wysłany: Czw Sty 12, 2006 10:16 am   Temat: Bieda w telewizji
Czołem!

Na Tv4 leciał kiedyś program o grach, nie pamiętam już tytułu, chyba Strefa11 czy jakoś tak...:) W studiu było kilka stanowisk, przy których siedzieli goście i omawiali gry, sprzęt komputerowy, relacje z targów. Oglądałem z kumplami, aby się poglebać ze specjalistów, którzy recenzowali gry i eksponowali własne przeżycia wkładając w to niekiedy maksimum emocji, czasami mocno przesadzonej. Ale prezentowali gry, a my: Ale kaszana, jaka pomidorówa:)
Obecnie, jak jestem raz w miesiącu w Warszawie, czasami wyłapuję w telewizji program Hyper czy jakoś tak, prawdopodobnie jest to cały kanał poświęcony grom różnorakiej maści, gdzie gra jest opisywana i omawiana w trakcie grania w nią, czyli widzimy, co w świecie gry się dzieje. Na jedną pozycję poświęca się nawet z kilkadziesiąt minut.

Pozdrawiam!
  Temat: Age Of Empires III
Perkun

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 8939

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sro Sty 04, 2006 12:23 pm   Temat: Age Of Empires III
Czołem!

Ufff...:) Kampania zakończona. W sumie, to dla mnie jakaś taka krótka. Cóż-to w końcu tylko trzy scenariusze po kilkanaście misji. Ale i tak się przyjemnie grało. Cieszy mnie to, że nie było tylko i wyłącznie misji typu rozbudowa od podstaw i sama walka. Dosyć spore urozmaicenie, czasami zaczynało się od pewnego poziomu rozwoju, były już pewne obiekty, cele główne i poboczne, mało na szczęście czasówek. A cosik tak szybko wszystko przeszło. Były misje banalnie proste ale też były i troszkę trudniejsze. Ale ogólnie, to w sumie łatwo to przejść-przynajmniej na niskim czy średnim poziomie. Było co prawda kilka misji, ktore dały mi się we znaki (choćby obrona piramid Azteków, zdobywanie potężnej twierdzy w celu zniszczenia ratusza-czasówka czy obrona brodów na rzece, aby przeciwnik się nie przedostał-moja ulubiona:) Nie było w każdym razie monotonii. Zapewne hehe..szykują się dodatki. Mam nadzieję, że w nich może będzie wojna trzydziestoletnia albo północna.
Co do opcji własnego scenariusza-troszkę możliwości kształtowania i kolorystyki terenu napakowali i można się troszkę pobawić. Szkoda tylko, że z tej opcji trzeba wychodzić przez alt+ctrl+delete;) Druga sprawa, to opcja tworzenia lasu. Ciekawi mnie, dlaczego nie ma tak gęstego, aby przeciwnik nie zrobił na brzegu desantu?;) Ten który jest-ewidentnie pozwala taki desant uczynić!:) Problemy mam też z dokładnym wykreśleniem rzeki, ale chyba to kwestia większego wgryzienia się w budowę mapy i pewnie wyównywania terenu. Abym mógł tworzyć swoje ulubione scenariusze!:) Losowe mapy-spory wybór, nie powiem. 7 czy 8 przeciwników w zupełności wystarczy. Opcje wsparcia procentowego i każdy sobie bardzo mile widziane:) Cóż mogę powiedzieć-nie ma sensu grać na niskim stopniu trudności z jednym tylko przeciwnikiem nawet przy obustronnym 100% wsparciu, bo i tak go pokonamy. Czeka jak na ścięcie. Jeżeli jest już ich kilku, to co innego. Tylko co z tego, jak tylko część z nich mnie atakuje a reszta czeka jak na ścięcie...A dlaczego nie walczą też między sobą?:) Przy poziomie eksperta na otwartym terenie możemy dostać od przeciwnika tak szybkie baty, że nawet się porządnie nie przygotujemy do wojny. Wygrana jest możliwa przy rozgraniczeniu wodnym, ale trzeba być przygotowanym na desanty wrogie, chyba, że oddzielimy się lasem-ale to opcja do własnego scenariusza. Można wtedy wygrać w ekspercie, ale to niestety kwestia kilku godzin, przy tych samych parametrach, bo potrafią odbudować wszytko migiem, mimo, że wojna wre!:) Na zakończenie mam nadzieję, że na zjeździe będzie może możliwość pogrania w multi, bo przyznam szczerze-nie grałem jeszcze. A tam przynajmniej można zawiązywać koalicje i to calkowicie inna gra. Takie baty się spuści KUllowi albo Backsideowi, że padną na kolana w błaglanym krzyku! Litości! Litości! Łaski szlachetny panie! Ostojo tego świata mądrości!;)

Pozdrawiam!
  Temat: Czego teraz słuchasz?
Perkun

Odpowiedzi: 117
Wyświetleń: 29259

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Sty 03, 2006 4:18 pm   Temat: Czego teraz słuchasz?
Hej!

Mi z kolei udało się trafić na dwie wielce interesujące pozycje:

Meat Loaf- Hits Out Of Hell (1984)-składak, zbiór utworów z trzech wcześniejszych płyt artysty. Jak zwykle bijąca rocko-barokowa pompatyczność utworów:)

Supertramp- Crime Of The Century (1974)-w końcu ją dorwałem po w miarę przyzwoitej cenie. Dla jednych rock progresywny, dla innych symfoniczny. Dla mnie jedna z najciekawszych płyt tamtej dekady.

Pozdrawiam!
  Temat: Age Of Empires III
Perkun

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 8939

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pon Gru 26, 2005 10:49 am   Temat: Age Of Empires III
Czołem!

Uffff. Nareszcie dobrałem się na dobre do Age Of Empires 3:) Przygotowania poprzedziły pilne studia nad grą w prasie gamblertycznej, w internecie. Następnie czytanie od dechy do dechy książeczek dołączonych do gry oraz wszelkich artów historycznych w semej grze:) A następnie poznanie gry do szpiku kości włącznie z samouczkiem i próbnymi rozgrywkami;). Cóż....kampania jak kampania-będę zapewne w nią grał z sentymentu do kampanii, choć to raczej czyste wyrobnictwo. Ale bardziej nastawiam się na losowe mapy (dali troszkę opcji do poustawiania i to jest bardzo ciekawe, szczególnie wsparcie procentowe, ciekawe są lokalizacje) oraz własny scenariusz. Wracając do kampanii, to na razie jestem gdzieś w 6 czy 7 misji pierwszego aktu. Fabuła mocno przekombinowana, ale cóż-jak przygoda to przygoda. Zaczyna się troszkę chaotycznie, od razu rzuceni w wir bitwy. Na szczęsćie w kolejnych misjach jest więcej spokoju i można się podelektować. Troszkę to pokręcone-jestem na Malcie, walczę z Turkami i poznaję legendę jakiegoś tajemnego kręgu czy jakoś tak;) Sahin (tak się ten Turek chyba nazywa?;) robi mi wrzuty na honor rycerza i zwiewa mi do Ameryki Łacińskiej z brygadą, a ja go ścigam;) Poszukiwanie map, księżycowego jeziora, piraci (laska niesamowita;), Majowie, Aztekowie, Hiszpanie, Meksyk, Kuba, Floryda...ufff...dosłownie, jak w kinie akcji;) Ale w sumie potrafi wciągnąć. Na szczęście nie ma potrzeby budowania wszystkiego i rozwijania wszystkiego na maxa. Największa gleba jest z tekstów-pierwsze, że prawie wcale nie słychać, co bohaterowie mówią, bo zagłusza oprawa dźwiękowa i muza, ale na szczeście są napisy. Drugie-to już to, co wypowiadają postacie, a co jak sądze ma podnieść poziom akcji:) Parę razy troszkę się uśmiałem:) I tym samym gra się bardzo miło. To na razie tyle. Zatem dzielcie się swoimi spostrzeżeniami:)

Pozdrawiam!
  Temat: Czego teraz słuchasz?
Perkun

Odpowiedzi: 117
Wyświetleń: 29259

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Gru 24, 2005 11:38 am   Temat: Czego teraz słuchasz?
Czołem!

Właśnie odkryłem wielce interesujący zespół- Circus Maximus. Panowie pochodzą z Norwewgii i obracają się w tzw. progresywnym metalu. Muszę przyznać, że od strony muzycznej i wokalnej zainteresował mnie na tyle, że będę go poszukiwał. Zapraszam na stronkę zespołu: http://www.circusmaximussite.com

Pozdrawiam!
  Temat: tu wpisujcie zauwazone błędy na stronie.
Perkun

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 68990

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Pią Gru 23, 2005 10:40 am   Temat: Raport Sztabowy-20.12.05.
Czołem!

Oto aktualny Raport Ze Strony i Forum SVV. Życzę miłej pracy w poprawkach!:)


Strona Główna:


- Ramka „Hostujemy....”- Powinno być „Załóż w Sztabie swoją stronę”- polskie znaki
- Na dole Strony Głównej linki:
- „O Serwisie”- link- w tekście powinno być „Naszą misją”, „łamach”, „poświęconych”, „łamach”, „pudełkach”, „coś”, „cała”, „też”, „Wrocławiu”, „stał”, „wyobraźnię”, „więc”, „pomóc”, „naszą wiedzę”. Ucina z lewej ramki z linkami.
- „Napisz do nas”- powinno być „stronę”, „stronę”. Ucina z lewej ramki z
linkami.
- „Praca”-pkt 5 powinno być na samym dole „motywację”. Ucina z lewej ramki z linkami.
- „Reklama”- powinno być „spozycjonowanych” przy Page rank=4. Ucina z lewej ramki z linkami.
- „Ochrona prywatności”- Ucina z lewej ramki z linkami.
- Na dole są jakieś zielone napisy (linki) niezwiązane ze stroną. Po prostu je usunąć.
- W tekście powitalnym i w dziale „O serwisie” zmienić liczbę 4 na 5. Wszak stuknęło nam pięć lat!:)


Dział „Gry”

- „Zapowiedzi”- wewnątrz- w opisie powinno być „znajdują się”.
- „Recenzje”-opis- powinno być „odpowiedź”.
- „Poradniki”-opis- powinno być „Chcesz”.
- „Kody do gier”- wewnątrz powinno być „Kody do gier” z dużej litery
- „Download”- wewnątrz. Opis do Patche- powinno być „za”. Poprawić link na „ściągnij”- polskie znaki oraz „wg ściągnięć” we wszystkich działach Download. Podlinkować „wg ściągnięć”.
- „Gry Online, Gry Flash”- opis do „Gry Logiczne”- powinno być
„wciągające” „wymagające”.
- „Gry strategiczne Java na telefon”- wewnątrz w opisie powinno być
„proszę”. Ucina ramki z lewej strony.






Dział „Militaria”

W opisie wykreślić od „i Wojskowość.....sprawy wojskowe”. Link „przedyskutuj artykuł na forum”- powinno być „artykuł”- pod każdym artykułem w każdym dziale..

„Dział SVV”

- lewy górny róg po wejściu-wywalić zbędny adres strony

„Kadra”
- Dlaczego nie ma orderów przy stosownych osobach? Chodzi o Sztabowicza Roku, Za szczególne zasługi na rzecz Sztabu, członków Rady. W razie czego mam te ordery i mogę podesłać do zamieszczenia.

„Mapa”- Opis powinno być „pokazująca”.
„Rada”- opis-powinno być „skład” w środku
„Historia Sztabu”- opis-powinno być „Najważniejsze”.
„Regulamin”- obcina ramki z lewej strony.

Forum


- Przy górnej opcji „Szukaj”- powinno być „znaleźć” w tekście Szukaj Słów Kluczowych, „Przeszukaj ostatnie”- to na niebieskim tle
- Opcja górna-„Profil”-opis powinno być: „Tematów na stronę”, „Postów na stronę”- powinno być „ę” w dziale Preferencje
- przy odpowiadaniu na posta w tekście po lewej stronie „Czas ważności postu/tematu” poprawić wyraz „być”
- Dział „Sztab Weteranów- Strona”-opis- powinno być„dotyczące”
- Dział „Archiwum”- opis „już”, „zamknięte”
- Opcja „Skocz do”- „Koalicja Sztabu Weteranów” i na Stronie Głównej Forum- „Koalicja Sztabu Weteranów” na tle niebieskim i szarym- poprawić z „o” na „ó”
- Opis do działu „RTS Area” powinno być „związane”
- W opcji „Skocz do” nie ma odniesienia do Forum o Total War, Metal Gear Solid, Knights and Merchants, Histmag, RTS area.
- Dział Gry RPG- opis do poddziałów „Książki”- powinno być „Opinie”, „Gry planszowe i bitewne”- powinno być „fantasy”, „Gry karciane”- powinno być „grach”, „konwencji”.


Pozdrawiam!
  Temat: Nasze problemy
Perkun

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 8370

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Gru 21, 2005 10:34 am   Temat: Nasze problemy
Czołem!

Boolseye napisał/a:
Ponadto ja uważam, że dyslekcja to nie jest żadna choroba, a tylko usprawiedliwienie dla ludzi o bardzo ubogim słowniku, którzy z tego powodu nie mogli by zdać matury!Zawsze łatwiej wymyśleć chorobę, która wszystko wyjaśnia, ale niech mi ktoś powie, czy to przynosi jakieś korzyści?


Tak się akurat składa, że mam w grupie wychowawczej dyslektyków. Są to najczęściej dzieci, które mają zaburzenia czynności czytania w następstwie uszkodzenia mózgu. Dysleksja często występuje razem z zaburzeniami pisania-dysgrafią i liczenia-dyskalkulią. Może ona dotyczyć zarówno dzieci z niepełnosprawnością intelektualną jak i będące w normie intelektualnej. Najczęściej przy czytaniu przekręcają litery, mają trudności z dłuższymi wyrazami, przekręcają wyrazy, nie znają całego alfabetu, przy pisaniu nie odróżniają liter małych od dużych, piszą raz małymi raz dużymi literami, nie trzymają pionu pisowni, nie oddzielają punktów czy zdań, opuszczają kartki, rozwlekają wyrazy na całą linijkę, zamiast np. sz piszą rz albo np. zamiast ę piszą em. W większości są to zaniedbania, które wystąpiły w młodszym wieku szkolnym, zarówno w szkole i przede wszystkim w rodzinie. Ale takowe dzieci muszą mieć orzeczenie o dysleksji i w wyniku systematycznej i indywidualnej pracy można ją częściowo ograniczyć, wiele jej aspektów wyeliminować. A wiadomym jest, że ich ocenianie i egzaminowanie powinno się odbywać na innych zasadach W przypadku, kiedy dziecko jest w normie intelektualnej, nie jest dyslektykiem, dysgrafikiem, a posiada takowe orzeczenie o dysleksji, to czy jest to wina dziecka? Nie, to jest wina przede wszystkim rodziców, którzy dali przyzwolenie dziecku i sobie samym na takowe postępowanie, aby sobie tylko znanymi drogami wyciągnąć od poradni stosowne orzeczenie. Zresztą poradnia psychologiczno-pedagogiczna też nie jest bez winy. Ale główna wina spoczywa na rodzicach, którzy korzystają z teorii krótkich dróg. A dziecko widzi, że jest przyzwolenie na oszustwo, jego niewiedzę i ocenia rodziców po ich czynach oraz czerpie stosowny wzorzec postępowania.

Pozdrawiam!
  Temat: Gra roku 2005
Perkun

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 8057

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Gru 21, 2005 9:51 am   Temat: Gra roku 2005
Czołem!

Boolseye napisał/a:
Pozwól, że się z Tobą nie zgodzę, a to dlatego, że w nie każdą grę można przechodzić po raz kolejny z niesłabnącym entuzjazmem.


Przy porównywaniu gier należy kierować się ustalonymi kryteriami obiektywnymi, o ile takowe istnieją. Entuzjazm, zadowolenie, ochota, to są czysto subiektywne odczucia i każdy ma je inne. Jedna osoba będzie twierdzić, że najlepszy jest Gothic, inna, że AOE a jeszcze inna, że NFS. Która z nich ma rację? Powiesz, że ci mają rację, których większość opowiedziała się za daną pozycją. A czy część osób z tej większości grała w pozostałe gry, aby wydać takowy werdykt? Sprawa znacznie jest ułatwiona, gdy porównuje się pozycje należące do jednego gatunku. Wtedy można się pokusić o pewne obiektywne kryteria, którym będą podlegały pozycje. Ale też jest warunek taki, że wszystkie osoby oceniające muszą mieć za sobą granie we wszystkie rywalizujące pozycje, aby werdykt był obiektywny. Wszelkie inne jest werdyktem czysto subiektywnym, tym bardziej abstrakcyjnym, kiedy porównuje się gry z różnych gatunków. Najlepsza? A cóż to znaczy najlepsza? AOE III lepsze od NFS czy Gothica? Jedynie obiektywne kryteria wchodzą w grę. Przy subiektywnych każda gra będzie najlepsza i nawet jeżeli większość opowie się za danym tytułem, to wcale nie oznacza, że on jest najlepszy, ponieważ podstawy pomiaru mają subiektywny charakter, a kryteria ściągnięte z kosmosu. To tak, jakby porównywać słonia z mrówką... Gdyby pytanie było, która gra mnie najbardziej urzekła, spodobała mi się itd., to co innego. Ale uszanuję każdy wynik:)

Pozdrawiam!
  Temat: Gra roku 2005
Perkun

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 8057

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Gru 20, 2005 7:33 pm   Temat: Gra roku 2005
Czołem!

Przyznam się bez bicia, że zagłosowałem na AOE III, ze względu na sentyment do serii. Blisko 4 lata czekałem na trójkę i w końcu ją mam:) Cena zapiera nieco dech w piersiach, ale za te wszystkie niegdyś piraty przyda się drobna rehabilitacja:) Być może znajdę w przerwie świątecznej czas, aby ją trochę "polizać";) Co do samej ankiety-dla mnie jest ona nieco dziwaczna:) W sumie każda z tych gier jest dobra w swojej gatunkowości i zasługuje na uwagę. Porównywanie gier czerpiących z różnych gatunków nie przemawia do mnie. Jeżeli już mamy porównywać, to kilka tytułów, ale w tym samym gatunku. Przecież wszystkie te gry są jednak mniej lub bardziej odmienne...Gdzie zatem ich obiektywne kryteria porównań?

Pozdrawiam!
  Temat: National Geographic
Perkun

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 4485

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Gru 17, 2005 10:44 pm   Temat: National Geographic
Czołem!

leiff napisał/a:
Kolejny numer NG za nami. Dodatkowo wyszedł także Traweler czy ktoś może czytuje ten dodatek do NG? Zdjęcia jak zwykle rewelacyjne. naprawde jesli chodzi o jakość zdjęć NG jest klasą sam dle siebie.


Ja nie czytuję, ale przeglądam czasami, jak jestem w sklepie. Co do zdjęć, to pełna zgoda. Nic zresztą dziwnego. Z magazynem współpracują ponoć najlepsi. Nie tylko jakość zdjęcia, ale również, to co ono przedstawia wymaga uznania. Potrafią czasem uchwycić zdumiewające sytuacje z naszego świata. Czytelnik naprawdę czuję się tam obecnym. Różnorodność tematyczna też zasługuje na uwagę. Najbardziej lubię reportaże z odludnych zakątków naszej planety, czysta naturalna przyroda.

Pozdrawiam!
  Temat: KADRA
Perkun

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 16103

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Sob Gru 03, 2005 11:20 pm   Temat: KADRA
Czołem!

aciek_l napisał/a:
Perkun, widzialem gdzieś Twojego posta z cytatami z archiwum jeszcze z czasow listy dyskusyjnej. W jakiej formie masz to archiwum?


W formacie dbx. Niestety nie mam wszystkiego. Pokrętny los sprawił, że brakuje mi listopada 2002 oraz sierpnia 2003. A poza tym mam wszystko od lutego 2001 do chwili obecnej:)

Pozdrawiam!
 
Strona 5 z 15
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 16