gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 39
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Polska Szlachta
micro

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 17302

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Kwi 11, 2009 12:24 am   Temat: Polska Szlachta
Szlachta polska była najbardziej rozpuszczoną bandą w europie. nigdzie indziej szlachta nie miała takich przywilejów jak w Polsce. Chociaż szlachcic sarmata miał być wzorem dobrego zachowania i patriotyzmu, to przecież określenie: "Warchoł" nie wzięło się znikąd. Wszystkich sarmatów cechowała silna ksenofobia, co tylko bardziej zamykało nasz kraj i dawała mu znaczek "nieprzyjaznego".

Jednak nawet nasze warcholstwo, potrafiło się zjednoczyć żeby ratować kraj. Ale to tylko wtedy gdy król był naprawdę zły i chciał albo sprzedać nasz kraj jakiemuś mocarstwu. Bardzo patriotyczne prawda? Tylko, że ratując nasz kraj ratowali, także własne interesy.

Jednym słowem wstyd mi za nich.
  Temat: dobre mało znane strategie
micro

Odpowiedzi: 67
Wyświetleń: 28145

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Kwi 10, 2009 11:55 pm   Temat: dobre mało znane strategie
Pewnie mało kto pamięta gry strategiczne z PSXA. Ale tytuły niektóre na tego klasyka są choć stare to wciąż jare. Oto moje 3 ulubione:
KKND Crossfire - jedyna gra strategiczna na psxa która miała multi
Warhammer Dark Omen
Warcraft 2


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  Temat: Bieda w telewizji
micro

Odpowiedzi: 43
Wyświetleń: 13171

PostForum: Off Topic   Wysłany: Czw Kwi 09, 2009 10:20 pm   Temat: Bieda w telewizji
Dla mnie najlepszym serialem jest Dr. House - serial geniusz. Niezłe też jest Bones, leci na polsacie o 22.
  Temat: warhammer 40000 Dawn of War: Dark Crusade ulubiona nacja
micro

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 13147

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Kwi 09, 2009 10:12 pm   Temat: warhammer 40000 Dawn of War: Dark Crusade ulubiona nacja
kampania mnie też zbytnio nie wciągnęła ( nawet jej do końca nie przeszedłem), ale gra-online wymiata i mimo wszystkich uchybień( cholerny balans :evil: ) polecam :razz:
  Temat: Worms
micro

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 20814

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sob Kwi 04, 2009 10:58 pm   Temat: Worms
Wormsy wymiatały! Zwłaszcza druga część, grąło się ostro przez multipada na szaraku :mrgreen:Jeszcze potem grałem z kumplem w wormsy na psp i też się fajnie grało.
Zawsze w tej grze działy się niesamowite rzeczy, których ludzki umysł nie był w stanie objąć i po których następowała salwa śmiechów :mrgreen:

Wormsy 3D były jak dla mnie beznadziejnie. Producenci chcieli dobrze, ale trochę przekombinowali. :evil:
  Temat: warhammer 40000 Dawn of War: Dark Crusade ulubiona nacja
micro

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 13147

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Kwi 04, 2009 10:47 pm   Temat: warhammer 40000 Dawn of War: Dark Crusade ulubiona nacja
Szczerze mówiąc wolałem winter assaulta, tam przynajmniej był jakiś balans :cry:
I nie było tych przeklętych nekronów i tau - jak ja ich nienawidziłem! Jako dowódca wojsk gwardii imperialnej, musiałem na każdym kroku doznawać upokorzeń. Dlatego wybrałem WA i przez długi czas grałem w niego online. IMBA ale przyjemnie się grało, zwłaszcza z kumplami. :mrgreen:
  Temat: Nowy wygląd strony
micro

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 22147

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Nie Mar 22, 2009 12:09 pm   Temat: Nowy wygląd strony
Mi się bardzo podoba wygląd stronki, jest przyjemny dla oka i nie męczy. :wink:
  Temat: Ulubieni pisarze?
micro

Odpowiedzi: 60
Wyświetleń: 22501

PostForum: Książki   Wysłany: Nie Gru 07, 2008 9:22 pm   Temat: Ulubieni pisarze?
Ajmdemen napisał/a:

Owszem, niezłe. Choć przy każdej pozycji Grzędowicza mam wrażenie, że zabrakło trochę dopracowania szczegółów.


Masz trochę racji, ale moim zdaniem dobrze jest gdy autor pozostawia pole do popisu czytelnikowi. Zbyt szczegółowe opisy nudzą, a zbyt ogólnikowe pozostawiają wrażenie niedosytu. Ciężko jest znaleźć idealny środek. Ale musisz przyznać, że J. Grzędowicz bardzo fajnie operuje słowem.
  Temat: Ulubieni pisarze?
micro

Odpowiedzi: 60
Wyświetleń: 22501

PostForum: Książki   Wysłany: Sob Gru 06, 2008 6:45 pm   Temat: Ulubieni pisarze?
Mnie za to fascynuje J. Grzędowicz, "Pan Lodowego Ogrodu" po prostu wgniótł mnie w ziemie i nie mogę się doczekać trzeciego tomu ^^
Jednak nic nie może się równać z genialnym poczuciem humoru A. Ziemiańskiego:D
Ktoś podziela tą opinie?
 
Strona 3 z 3
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 16