gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 35
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Codename: Panzers - Faza Druga
prometherion

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 15298

PostForum: Codename: Panzers   Wysłany: Sro Sty 21, 2009 3:36 pm   Temat: Strategia
Może mi ktoś poradzić strategię do fazy II?? Bo jak biorę starcie, 4vs4 (ja i sojusznicy niemcy, wróg - kacapy :razz: ) to nie mogę wygrać... Co zdobędę jakiś teren, niszcząc 4 t34 kosztem 2 pzIV, to nagle kacapy na mnie ślą 7 t34 i mnie jadą, nie mówiąc już o sojusznikach, którzy żyją krótko (tak w ogóle, to zawsze ja się najdłużej trzymam, ale co ztego, jeśli kacapy mają 7/8 mapy i tyleż fabryk oraz 3, 4 koszary)
ps. Tylko dżemojadami udało mi się ich złamać
Czy ktoś może mi pomóc (ogólne strategie też mile widziane)?? :?: :?:


A co do pytania autora: Mi działa tylko faza II ale i tak uważam że jest fajna, ale co mi się nie podoba: Nie ma wielu jednostek, także (co wiem ze screenów) z fazy I. Nie ma np. Hetzera, Jagdpanzer IV, Sturmtigera, i tak dalej. Ale takto gra jest fajna.
  Temat: helpu! pomocy!
prometherion

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 6514

PostForum: Heroes of Might and Magic   Wysłany: Pon Sty 19, 2009 3:57 pm   Temat: helpu! pomocy!
No nic, dzięki. Jakoś przeżyję. :razz:
  Temat: helpu! pomocy!
prometherion

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 6514

PostForum: Heroes of Might and Magic   Wysłany: Pią Sty 09, 2009 4:10 pm   Temat: hurra!
Znalazłem! Na całe szczęście nie zawiodłem sie na jaskini behemota! Tam na szczęście są kampanie do Homm IV, ale niestety tylko dwie po polsku, więc gdyby ktoś znalazł część 2 takiej kampanii po polsku : saga o depierreles'u, to byłbym wdzięczny za linka.
ps.: jest tam z 20 kampanii, z 10-12 po angielsku, jedna niemiecka, jedna czeska i pare jakiś, chyba ruskich :razz:
  Temat: helpu! pomocy!
prometherion

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 6514

PostForum: Heroes of Might and Magic   Wysłany: Czw Sty 08, 2009 3:35 pm   Temat: helpu! pomocy!
Pojedynczych map mam ja moc, widywałem również serie map, ale kampanii, jako mówisz, rzeczywista nie ma. Cóż, dzięki za odpowiedź
  Temat: helpu! pomocy!
prometherion

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 6514

PostForum: Heroes of Might and Magic   Wysłany: Pią Sty 02, 2009 4:05 pm   Temat: helpu! pomocy!
Potrzebuje pomocy! Chodzi o to, że nigdzie nie mogę znaleźć żadnych kampanii do Heroes IV. Sam już robię jedną, ale to mi zajmie parę tygodni, szczególnie jak trzeba będzie do budy drałować :cry: . A jedna to za mało, szczególnie, powiedzmy, jedna na miesiąc xD. Więc, jeśli ktoś ma i może to niech mi poda link albo prześle kampanię na adres fryzjer20@gmail.com będę bardzo wdzięczny :wink: Czekam na odpowiedź! ps.: nie mam w domu neta (jeszcze :neutral: ), korzystam gdzie mogę, ale w końcu, a sądze że rychło, bo najpóźniej w ferię się do niego dopne i sprawdzę. Z góry - dzięks.
 
Strona 3 z 3
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 16