gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 354
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Kwaśniewski
s2nto

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 8052

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pią Mar 11, 2005 8:20 am   Temat: Kwaśniewski
Komunista :!: Nielubie takich, już lepszy byliby ludzie z PO :P
  Temat: Empire Earth (I, II)
s2nto

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 6709

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pią Mar 11, 2005 8:19 am   Temat: Empire Earth (I, II)
Ale to jest pewne że ona ma 3d bo kolega grął to obracał kamere, a ja nie mogę :cry:
  Temat: Archiwum RTSA
s2nto

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 6958

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Mar 10, 2005 9:18 pm   Temat: Re: Archiwum RTSA
MartivaR napisał/a:
Możecie w szybki sposób dostać się do niego poprzez ten link ;)
Dzięki, już mam wszystkie numery teraz :P czeka mnie czytanie, aczyanie ;-)
  Temat: Swiat Kozakow i American Conquest
s2nto

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 12602

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Wto Mar 08, 2005 9:54 pm   Temat: Swiat Kozakow i American Conquest
Filo napisał/a:
Zapraszam na forum klanu PAC gdzie możecie sie dowiedzieć prawie wszystkiego o tej grze . :)
no tak, a może poczęstowałbyś nas linkiem :roll: czy musimy sobie sami znaleźc??
  Temat: CEU - Pytania
s2nto

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 12210

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Wto Mar 08, 2005 9:53 pm   Temat: CEU - Pytania
krychu napisał/a:
Serwer na którym znajduje się strona przechodził przebudowe tak jak każdy zdarzyło się to poraz pierwszy . Więc nie mów , że braki zasilania są częste bo tak nie jest .
ekhm... no, ale jak tak jest :roll: zresztą kiedy byłem na stronce zauważyłem pewne niedociągniecia - unlimited patch jest umieszczony w dziale mody, co jest generalnym błędem i przeczy samemu dziłu. Więcej takich kwiatków zauważyłem, więc postaram się tutja je przytoczyc
  Temat: O magazynie
s2nto

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 7334

PostForum: Archiwum   Wysłany: Wto Mar 08, 2005 4:48 pm   Temat: O magazynie
Przepraszam za trudności ale są one spowodowane częstego przestawiania się liter na klawiaturze :roll: jest to związane z gg, ale nie wiem jak zabardzo się temu przeciwstawic
  Temat: O magazynie
s2nto

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 7334

PostForum: Archiwum   Wysłany: Wto Mar 08, 2005 8:37 am   Temat: O magazynie
Powiedy mi ktođ jakie, albo co musye sciagnac abz odtworzc sobie filmik ze strongholda :?:
  Temat: CEU - Pytania
s2nto

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 12210

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Pon Mar 07, 2005 11:42 pm   Temat: CEU - Pytania
krychu napisał/a:
Strona już działa zapraszam .
Dostęp do strony jest trochę utrudniony - są częste braki zasilania :twisted: to tak ma byc :?
  Temat: Capitalism 2 pl
s2nto

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 8999

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pon Mar 07, 2005 11:36 pm   Temat: Capitalism 2 pl
No okey, ale w sumie na taką gre jak Capitalism (najbardziej skomplikowany i symulujący rynek strateg) to chyba nie powinien znajdowac się w dziale RTS :roll: czy sie myle?


Co do samej gry to nigdy nie potrafiłem jej zrozumiec, ale kumple mówili mi że dzięki tej grze mieli 5 z przedsiębiorczości w LO :? to chyba jednak warto zagrac, ale mi nie wychodziło :(
  Temat: Capitalism 2 pl
s2nto

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 8999

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pon Mar 07, 2005 9:08 pm   Temat: Capitalism 2 pl
To to jest RTS :?: :?: :?: :? Ja sądziłem iż to jest ekonomik, a nie RTSiak
  Temat: Wasze propozycje
s2nto

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 11226

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pon Mar 07, 2005 9:07 pm   Temat: Wasze propozycje
Może by tak dodac możliwośc komentowania newsów, spewnością by to jakąś urozmaiciło gł storne e-zinu
  Temat: Rosja vs USA
s2nto

Odpowiedzi: 109
Wyświetleń: 41297

PostForum: Historia   Wysłany: Nie Mar 06, 2005 9:08 pm   Temat: Rosja vs USA
jeżeli mówimy o konwencjonalnej broni i walce między USA, a ZSRR to możemy łątwo sprawdzic wynik wojny grając w Real War :D
  Temat: W samo południe - Starcraft
s2nto

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 8202

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Mar 06, 2005 4:23 pm   Temat: W samo południe - Starcraft
Ajmdemen napisał/a:
stan pojedynku 1:0 dla mnie, przeciwnik zażądał przerwy na uzupełnienie braków w treningu przed konynuacją (ja już byłem dobrze przygotowany, rzecz jasna. Musiałem przecież parę gier "sparingowych" rozegrać, bo co bym powiedział, gdybym przegrał po tej dyskusji? :) ). Kontynuując moje nie-chwalenie-się w tym poście dodam, że gra nie weszła w fazę budowania jednostek z dodatku. I co? "Whuz teh MAN?" :P :P:P
Ja niestety nieprzygotowany na mecz jeszcze dziś rano instalowałem update z BN. Problem mi także przyspożył brak aktywnej gry w ciągu ostatnich 4 miesięcy, jednakże gdy pocwicze jeszcze będe mógł się zmieżyc jak przystało na wojownika ;-)

zerg(s2nto) vs Prottos(Ajmdemen)
0:1
mapa: Chalanger
versja gry: SC: BW 1.11 (+ last beta)
krótki reportaż: santo po szybkim rashu w którego skład wchodziły 8 zerglingów szybko oberwał po kontrze protosa - około 20 jednostek
  Temat: EU - Rozmowa Ogólna
s2nto

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 18019

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Nie Mar 06, 2005 11:46 am   Temat: Re: A ktoś wie......
Klemens napisał/a:
Levisek napisał/a:
.......ile kosztuje CK?


Coz, to zalezy od sklepu, ale np. w Timsofcie( www.timsoft.pl) cena wynosi ok. 60 zl( choc tu jeszcze dochodza koszty przesylki...) Sadze, ze w roznych Empikach itp. ta nie bedzie odstawac...
Wszędzie cena wynosi 60 złotych, gdyż przy tym tytule CDP postawiło na stałą cene, ale spewnością na allegro kupisz taniej
  Temat: Najładniejsze aktorki
s2nto

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 5615

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Mar 06, 2005 11:43 am   Temat: Najładniejsze aktorki
niema co Monica Belluci jedzie wszystkie inne na głowe :P a z Polskich no to nasza mistrzyni - Włodarczyk
 
Strona 20 z 24
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
recenzje anime, fanfiki
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 16