gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 354
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Recenzja SpellForce
s2nto

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 4596

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Nie Lis 13, 2005 6:46 pm   Temat: Recenzja SpellForce
No jak dla mnie cudo recka sam się w wielu kwestiach zgadzałem czytając ją :) Jednak przeszkadza troche ten wstęp - dwa razy powótrzone SpellForce: Order of Dawno (brak polskiej nazwy!) i dręczy mnie drugi akapit 'Historia nowego gatunku' straszliwie tam namotane powtórzeniami. Zalecam autorowi korzystanie ze słownika synonimów :D Byle trzymać poziom i pisać więcej takich recek.

http://www.rpg.sztab.com/...-Dawn,11,1.html
  Temat: co myślicie o grze na ogame.pl?
s2nto

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 15082

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Nie Lis 13, 2005 3:45 pm   Temat: co myślicie o grze na ogame.pl?
Nie lepiej pograć w Homeworlda - uważam że będzie to lepsze rozwiązanie niż taka gra bez grafiki na www :)
  Temat: Dyplomacja
s2nto

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4884

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Nie Lis 13, 2005 3:37 pm   Temat: Dyplomacja
Cytat:
No nieźle. Gra dostała najniższą ocenę w historii GameSpy

No miejmy nadzieje że pardox wyciagnie z tego wnioski i stanie na wysokości zadania tworząc następne tytuły.
  Temat: Kozacy europejskie boje
s2nto

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 42712

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Nie Lis 13, 2005 8:55 am   Temat: Kozacy europejskie boje
Wojman napisał/a:
Powiem szczerze, że zniechęciłem się do tej gry. Za bardzo niektóre elementy zaczęły mnie denerwować. Zamiast Kozaków lepiej włączyć ciekawą grę Majesty.

NIkt nie powiedział że wspinanie się po szczeblach wojskowej kariery musi być przyjemny ;-)

Ja zaczynałem moją pierwszą kampanie od Anglików - pływanie na statkach jest o wiele łatwiejsze niż misje na ziemiach RON-a.
  Temat: Seria Sacred czy Kultowy Diablo ?
s2nto

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 6164

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Nie Lis 13, 2005 8:53 am   Temat: Seria Sacred czy Kultowy Diablo ?
Jeśli chodzi o pierwsze diablo no to macie bardzo ciekawą oferte :lol:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=69891570

Natomiast co do Diablo 2 to już taniej bo 60złotych

A Sacrade to przecież tylko klon znakomitego Diablo więc nie widze potrzeby inwestowania w ten niemiecki produkt :)
  Temat: EU - Rozmowa Ogólna
s2nto

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 18001

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Pią Lis 11, 2005 6:21 pm   Temat: EU - Rozmowa Ogólna
Zagraj w Diplomacy ona powinna już wszystkim uświadomić do jakiego gatunku należy EU2 jak i HoI 2 :) Diplomacy demo waży 94MB - grająć w ten przekonasz się co to jest TBS w świecie paradoxa.

pozdrawiam.
  Temat: Kozacy europejskie boje
s2nto

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 42712

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Pią Lis 11, 2005 3:49 pm   Temat: Kozacy europejskie boje
To zacznij od początku - pewnie za długo trwała twoja walka z tatarami :)
  Temat: Kozacy europejskie boje
s2nto

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 42712

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Czw Lis 10, 2005 11:16 pm   Temat: Kozacy europejskie boje
Jeśli ona sprawia Ci trudność to co dopiero będzie w następnych :D Ale jeśli zmysł stratega jest z tobą to zapraszam na www.cossacks.sztab.com tam odnajdziesz obszerne poradniki na temat jak przejśc dane misje. A od siebie mogę powiedzieć iż stawiasz 3 koszary i produkujesz na maxa wojów, przejmujesz armaty po lewej i budujesz tam kopalnie. Przesuwasz się wraz ze swoją armią na południe kierując się z górno-lewego rogu dzięki czemu na drodze do walki z tobą staje jedynie jazda konna tatarów. A później zostają już tylko lachy które pokonujesz jednym strzałem z haubicy i koniec :D
  Temat: Jaka to gra?
s2nto

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109651

PostForum: Inne gry   Wysłany: Sob Lis 05, 2005 8:33 am   Temat: Jaka to gra?
Jack obowiązkuje kolejka - wpierw musisz otrzymać swoją kolej na zadawanie zagadki. I koncentrujemy się na strategiach a nie hack & slashach.
  Temat: Jaka to gra?
s2nto

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109651

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pią Lis 04, 2005 11:31 pm   Temat: Jaka to gra?
Może Blood - giera studia Monolith ostatnio głośno o niej po premierze ich hitu - FEAR.
  Temat: Northland, Cultures 2, Wyprawa na północ i 8 cud świata
s2nto

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 19019

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sro Lis 02, 2005 10:01 pm   Temat: Northland, Cultures 2, Wyprawa na północ i 8 cud świata
Kochani sztabowicze - nie będziecie mi dyktować w co mam grać a w co nie :P Do CUltures mam sentyment bo ta giera to cudo - polowałem na nią 6miesięcy i jak ją w końcu dostałem to grałem w nią przez 2tygodnie na okrągło, więc nie mówcie mi że giera jest słaba bo dla mnie każdy RTS to wyrafinowana gra. Nie tak jak to się ma z turówkami czy RPGami :P
  Temat: Jaka to gra?
s2nto

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109651

PostForum: Inne gry   Wysłany: Sro Lis 02, 2005 9:59 pm   Temat: Jaka to gra?
Radzik napisał/a:
Bitmapy lejów po pociskach [jak niemal wszystkie inne ] są podmienione w stosunku do oryginału.

I tak strasznie brzydkie :x Byś już powiedział tytuł tej gry bo jeszcze przez przypadek ją kupie a wtedy już pies pogrzebany :(
  Temat: Witam
s2nto

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4947

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Lis 02, 2005 9:57 pm   Temat: Witam
drogi kolospl - po prostu tak jak na każdego kiedyś przychodzi czas odejścia tak i nasz szanowny kapral Daradevil musiał odejść, ale powrócił w fanfarach czego przykładem niech będzie ten topic. :)

Witamy na sztabie i mamy nadzieje na dużą aktywność :D
  Temat: Nasze problemy
s2nto

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 8328

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Lis 02, 2005 9:52 pm   Temat: Nasze problemy
Simon napisał/a:
Oczywiście, że o to. Przecież to aż razi w oczy.

Ojj razi w oczy, wiecie co ja myśle byśmy pogadali z ludźmi od tweak.pl - oni na swoim forum zainstalowali program dzięki któremu po napisaniu postu pojawia się 'sprawdź pisownie' dzięki czemu nie musimy używać programów do Fire Foxa czy Open Office (wymienione programy są darmowe) sprawdzających naszą ortografię tylko mamy to na miejscu - czyli na forum.
  Temat: Jaka to gra?
s2nto

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109651

PostForum: Inne gry   Wysłany: Wto Lis 01, 2005 9:33 pm   Temat: Jaka to gra?
Radzik jak możesz nam podawać linki do nielegalnego downloadu :D
 
Strona 3 z 24
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
recenzje anime, fanfiki
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 16