gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 354
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Jaka to gra?
s2nto

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109969

PostForum: Inne gry   Wysłany: Wto Lis 01, 2005 5:55 pm   Temat: Jaka to gra?
Bakcside - to zapaleniec Strongholda do tego na obrazku widzimy jakąś twierdze i stańczyka (ten co rozbawiał króla), a że nie widziałem jesszcze Strongholda 2 to obstawiam właśnie na niego :)
  Temat: Witam
s2nto

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4983

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Lis 01, 2005 12:00 pm   Temat: Witam
cze
  Temat: Northland, Cultures 2, Wyprawa na północ i 8 cud świata
s2nto

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 19073

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pon Paź 31, 2005 8:42 pm   Temat: Northland, Cultures 2, Wyprawa na północ i 8 cud świata
Wróciłem ponownie do Cultures 2 i mam do was kilka pytań związanych z tą grą:
1. Czy patch 1.06 jest najwyższy do tej gry? pochodzi on z 22july 2002roku
2. Czy są jakieś polskie fanowskie strony związane z tą grą
3. Czy mogę zangolić moją wersje Cultures 2?
4. Czy ktoś by zagrał MP? :)
  Temat: Diplomacy
s2nto

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 4092

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Paź 30, 2005 9:56 pm   Temat: Diplomacy
Słynny Paradox Entertainment znany także pod nazwą Paradox Intereactive opublikował demo swojego najnowszego dzieła - Diplomacy.

Demo do pobrania stąd waży nie całe 100MB.

Co mnie zdziwiło - zanim gra ruszy jesteśmy zmueszeni oberjrzeć 5reklamówek zupełnie nie potrzebnych :) aby je usunąc włazimy do głownego katalogu z grą następnie gfx i usuwamy binkplay.exe - jest to program do odtwarzania filmików (ów reklamówek).

No dobra, co dalej - na pewno Ci co grali już wcześniej w EU2 i/lub HoI 2 zauważą pewne różnice w njanowsyzm produkcie - avatory postaci które ani nie są ładne, ani... po co one komu? Najlepiej je wyłączyć w opcjach. Później nas czeka tutroial bardziej przypominający ten z EU2 czyli masa eventów (wydarzeń) z których wyczytujemy o możliwościach w grze. No i czas na ostatnią rzecz - gwodziem do trumny tej gry jest rozgrywka turowa - z całą pewnością pardox w tm aspekcie odsuwa się od swoich fanów gdyż osoby obyte w RTSowym klimacie EU2 i HoI 2 mogą poczuć się tutaj obco. Jak dla mnie przez tą turowść gra niezdatna do gry, ale nie chwaląć dnia przed zachodem słońca zobacze jeszcze full wersje :)

Klemens może Diplomacy Ci udowodni że to ona jest turówką, a EU2 i HoI 2 RTSami :P

Temat umieszczam w dziale RTS, gdyż chciałbym mieć nad nim kontrolę, której nie mogę mieć w dziale turówki.
s2
  Temat: Dyplomacja
s2nto

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4905

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Nie Paź 30, 2005 9:23 pm   Temat: Dyplomacja
Wg. mnie najlepiej zamiast tyle pisać po prostu wstawić link do dema tej że gry i dzięki temu każdy będzie mógł sam stwierdzić czy warto w nią zainwestować 30 złotych ;-)
  Temat: Recenzenci poszukiwani!
s2nto

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 11537

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Paź 30, 2005 4:15 pm   Temat: Recenzenci poszukiwani!
kolospl napisał/a:
Nie na konkursie z ortografi byłem zwycięzcą ale...

gdzie składnia i wartość merytoryczna? :)
kolospl napisał/a:
chodze do 2 klasy

podstawówki? gimnazjum? liceum? zawodówki? - mamy strzelać...
kolospl napisał/a:
Lecz przyszło mi do głowy że mógłbym taki tekst "przepuścić" przez worda

Ojjj przydało by się - o ile w tym dziale (RTS) mogę poprawiać twoje błędy to już na OT, turówki itp. już niestety pozostajesz otwarty na wszelkie ataki ze strony userów o tym jaki ty jesteś z ort.
kolospl napisał/a:
Czy dało by to należyte efekty?
Jasne że by dało :)

P.S
Nie przesadzaj z znakami - jeden znak zapytania starczy ;-)
  Temat: Nasze problemy
s2nto

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 8373

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Paź 30, 2005 4:09 pm   Temat: Nasze problemy
kolospl napisał/a:
Simon,nie bąź śmieszny Ja na przykład jestem dobry w ortografi ale w necie i na gg nie chce mi sie o nią dbać.

Chyba Ci umkneła malutka rzecz - regulamin tam coś ktoś wspomniał o ort.
  Temat: Fallout: Tatcics - mody i rozszerzenia
s2nto

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4395

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Paź 29, 2005 11:17 pm   Temat: Fallout: Tatcics - mody i rozszerzenia
http://www.duckandcover.c...egory&cat_id=12

W razie problemów z instalacją pogadaj na forum o tym:

http://www.duckandcover.cx/forums/index.php

Korzystaj z googla :)

P.S
Cytat:
z kąd
  Temat: Napoleon Bonaparte- geniusz czy nie?
s2nto

Odpowiedzi: 57
Wyświetleń: 22366

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Paź 29, 2005 4:38 pm   Temat: Napoleon Bonaparte- geniusz czy nie?
Wally napisał/a:
Dla mnie jest to postac porównywalna z Aleksandrem Wielkim, Julkiem Cezarem czy Józkiem Piłsudskim.

Wymień mi z jakiej to okazji można porównywać Piłsudzkiego do takiej postaci jaką jest Juliusz Ceazr, Aleksander czy też Napoleon :shock:

Napoleon podbił (prawie całą) Europę
Aleksander podbił cały ówczesny świat antyku
Juliusz Cezar zbudował fundamenty pod kulture romańską i średniowiecze
Józef Piłsudzki, co on zrobił :shock: Jak nie on to kto inny by walczył o Polskę - patrz Czechy, Węgry, Litwa, Łotwa, Estonia, Jugosławia etc.
  Temat: Jaka to gra?
s2nto

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109969

PostForum: Inne gry   Wysłany: Sob Paź 29, 2005 4:34 pm   Temat: Jaka to gra?
Ci chciałem sobie posta nabić :P
  Temat: Nasze problemy
s2nto

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 8373

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Paź 29, 2005 4:33 pm   Temat: Nasze problemy
Simon napisał/a:
Moim zdaniem, ludzie największy problem mają z ortografią :/ (co niestety wyraźnie widać na forum

Hahahahahah, nie no nie wytrzymałem jaki pojazd takie jaja, a to anwet nie jest joke center :D

pozdrowionka dla arcyśmiesznego Simona :mrgreen:
  Temat: Jaka to gra?
s2nto

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109969

PostForum: Inne gry   Wysłany: Sob Paź 29, 2005 10:08 am   Temat: Jaka to gra?
Jak zwykle egoistyczny Perkun ine da szansy innym tylko sam musi dawać ciągle swoje screeny :( Zamiast tak jak to przystało na szlachetnego pułkownika oddać głos chrążemu.

A co do screena to nie mam pojęcia co to może być :?
  Temat: W co obecnie gracie?
s2nto

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 65287

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Paź 29, 2005 10:05 am   Temat: W co obecnie gracie?
No ja niestety ale z nowymi strageiami RTSami mam mało do czynienia - zapomniałem i o StarCrafcie, Kozakach jak i EmpireEarth II któe się u mnie kisi, a zająłem się przchodzieniem HL2 i grą w DoDa - mod do Half Life :) Oczywiście zawsze moją obowiązkową pozycją zostaje Eu2 która żadzi nie podzielnie w moim rankingu the best game :D
  Temat: Szukam patcha dotheocracy nie wie ktoś gdziidzie go sciągnąć
s2nto

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4791

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Paź 28, 2005 12:38 am   Temat: Szukam patcha dotheocracy nie wie ktoś gdziidzie go sciągnąć
Adik napisał/a:
ja mam plyte z gazety ale jak chce zapisać to mi pisze ze ta opcja jest tylko do odczytu albo cos takiego i nie idzie zapisywac stanu gry

Nie rozumiem Cię :) Ale jeśli masz z tym problem to wejdź na www.ksgry.pl i tam napisz do redakcji - zgodnie z prawiami konsumenta (tych z UE) NIE MOGĄ Ci odmówić pomocy ;-)


Adik napisał/a:
tzar to mi kuzynka muwiła że miała pozyczonom od kolegi płyte i tam na niej była dodatkowa kampania

Co do kampani to stanowią one oddzielny dodatek do każdego RTS-a i tak też jest w Tzar'ze - fani opracowali kilka kampani do tej gry:

Pierwszą znajdziesz tutaj nazywa się Champings :lol:

Czy to prawda że teraz Tzar'a można nabyć za 3 :?:
  Temat: Cenega wydaje najnowsze strategie w cenie 30 złotych
s2nto

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 8095

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Paź 20, 2005 11:18 pm   Temat: Cenega wydaje najnowsze strategie w cenie 30 złotych
lysyjack napisał/a:
No cóż nie jestem pewny zakupów przez neta tak że dzięki za podanie namiarów ale nie skorzystam S2nto.Co jak co ale zakupy przez neta jakos do mnie nie przemawiają.Ale dzieki za cynk

No wiesz ja wole wydać na grę 70złotych i z dostawą do domu niż 100 w sklepie. Za wPLN - wirtualne pieniądze możesz opuścić cene gry nawet o 30% ;-)
 
Strona 4 z 24
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 16