gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 354
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: WarCraft II
s2nto

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 7572

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Paź 20, 2005 9:49 pm   Temat: WarCraft II
balik napisał/a:
hej a mozna gdzies jeszcze dostac ta kladsyczna gierke?kupic czy sciagnac skads?

No jeszcze antologie za 60 złotych od CDprojekt:
-diablo I
- WCII BNE
- SC+BW

więcje na www.gram.pl
  Temat: Szukam patcha dotheocracy nie wie ktoś gdziidzie go sciągnąć
s2nto

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4797

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Paź 20, 2005 6:19 pm   Temat: Szukam patcha dotheocracy nie wie ktoś gdziidzie go sciągnąć
Adik napisał/a:
Nie macie ktoś patcha do theocracy czeby chodziły sejwy aha i jescze mi poczebny dodatek do Tzar:cieżar korony też poczebny bo to przeszłem i teraz chce przejść dodatek wiem napewno że jest tylko z kond można go sciągnąć niewiem ?

Nie spiesz się gdy piszesz bo później innni mają problemy z deszyfracją twojich wypocin :)

Możesz konkretnie podać o jaki patch Ci chodzi lub jaką masz wersje tej gry bo z tego co pamiętam to gazetowa wersja była spatchowana maxymalnie.

Tzar pozostaje niestety bez dodatku.
  Temat: Czego teraz słuchasz?
s2nto

Odpowiedzi: 117
Wyświetleń: 29310

PostForum: Off Topic   Wysłany: Czw Paź 20, 2005 1:04 pm   Temat: Czego teraz słuchasz?
mande napisał/a:
Ostatnio spodobała mi się muzyka typu System of a Down

Tzn która Toxicity czy Mezmerise?

A teraz słucham Oomph - Wahrheit oder Pflicht klon Rammsteinów ale za to jaki udany ;-)
  Temat: polonizacja cassacks 2
s2nto

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 6953

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Czw Paź 20, 2005 7:59 am   Temat: polonizacja cassacks 2
patch polonizujący

Czas dotarcia go do Ceiebie wynosi góra 7 dni ;-)
  Temat: Cenega wydaje najnowsze strategie w cenie 30 złotych
s2nto

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 8110

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Paź 20, 2005 7:58 am   Temat: Cenega wydaje najnowsze strategie w cenie 30 złotych
Backside napisał/a:
A na przykład SpellForce?

SpellForce z dodatkami - złota edycja już jest w extra klasyce za aż 20 złotych ;-)

A nad dwójką trwają prace.
  Temat: Cenega wydaje najnowsze strategie w cenie 30 złotych
s2nto

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 8110

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sro Paź 19, 2005 10:02 pm   Temat: Cenega wydaje najnowsze strategie w cenie 30 złotych
www.gram.pl
  Temat: Cenega wydaje najnowsze strategie w cenie 30 złotych
s2nto

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 8110

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sro Paź 19, 2005 2:48 am   Temat: Cenega wydaje najnowsze strategie w cenie 30 złotych
Wojman napisał/a:
To zrozumiał już CD Projekt ładnych kilka lat temu.

CD Projekt wydaje najnowsze gry za przystępn cene 30 złotych :shock: :?:

Aha CDProjekt także ostatnio obniżyło ceny swoich dużych hitów:
WC3+FT za 6 dych
Diablo II za 6 dych
Antologia Blizzarda (SC+BW, D1, WC2) 6dych

No i teraz nowa Extra klasyka gdzie za kupując 3 gry płacisz za 2 jednak promocje obowiązują jedynie wydane w najnowszej kolekcji gry. A nie są to świetne tytuły.
  Temat: Cenega wydaje najnowsze strategie w cenie 30 złotych
s2nto

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 8110

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Paź 16, 2005 6:37 pm   Temat: Cenega wydaje najnowsze strategie w cenie 30 złotych
Ja z tych tytułów napewno nabędze Diplomacy jak i Close Comabt First to figt którego nie wymieniłem ze względu na jego celowniczkowe pochodzenie :)
  Temat: Cenega wydaje najnowsze strategie w cenie 30 złotych
s2nto

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 8110

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Paź 15, 2005 10:44 am   Temat: Cenega wydaje najnowsze strategie w cenie 30 złotych
Cenega wydaje najnowsze strategie za 30 złotych - w ich planie wydawniczym za tą cene znajdują się:
Stalingrad
Kryzys Kubański
Dyplomacja
UFO decydujące starcie
Outfront (sequel Soldiersów)

po więcej zapraszam tutaj;

http://cenega.pl/?ID=4381
  Temat: CEU - Rozmowa Ogólna
s2nto

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 7998

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Pią Paź 14, 2005 6:50 pm   Temat: CEU - Rozmowa Ogólna
to jest stary link - teraz jest nowy
europa-universalis.sztab.com

witam Tomo na forum sztabowiczów :D

P.S
Nawet krychu post wyżej podał Ci ten nowy adres :lol:
  Temat: Książka zażaleń
s2nto

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 13031

PostForum: O forum   Wysłany: Czw Paź 13, 2005 5:33 pm   Temat: Książka zażaleń
kolospl napisał/a:
Ja też tego nie rozumiem .Poza tym denerwuje mie mała aktywność forum lecz wiem, że nigd na nic nie poradzi

Staram się odwiedzać forum aktywnie, staram się wchodzić do tych tematów gdzie coś mnie ciekawi, a pisać tam gdzie rzeczywiście mogę coś wnieść do danej dyskusji. A więc może z tego założenia równierz wcyhodzi większość osób :)
  Temat: Do krórej śpicie w weekend?
s2nto

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 7582

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Paź 11, 2005 10:37 pm   Temat: Do krórej śpicie w weekend?
W łikendy najczęściej śpiocham do 12, jednak anjczęściej to zależy do której grałem w noc najczęściej jest to CS lub Europa Universalis 2, ostatnio mi się zdarzyło nawet w FEAR mp pograć do 8, później do 17 spałem :D
  Temat: W co obecnie gracie?
s2nto

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 65368

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Paź 11, 2005 12:39 am   Temat: W co obecnie gracie?
No ja już sporo czasu poświęcam FEAR'owi n trybie Multi naprawdę midoność z gry jest świetna tylko wymagania sprzętowe ogromne :? Oprócz FEAR'a pogrywam w HL2 ale nie aż tak namiętnie jak ostatnio przezmnie odkryte Europa Universalis 2 z nową mapą Kaspeursa :twisted:

Eu2 rlz :mrgreen:
  Temat: Jaka to gra?
s2nto

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 110077

PostForum: Inne gry   Wysłany: Sob Paź 08, 2005 11:54 pm   Temat: Jaka to gra?
Backside napisał/a:
Czyżby Knights of Honor :> ?

Tjaaa... dawaj screena :)
  Temat: Jaka to gra?
s2nto

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 110077

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pią Paź 07, 2005 12:31 pm   Temat: Jaka to gra?
Perkun napisał/a:
I tak jest w istocie szlachetny Backside:)! Zatem czyń swoją powinność i zadaj taką zagadkę, że do kresu tego świata nikt jej nie odgadnie;)

Zastanawiałem się czy to może być SF ale przecież zapomniałem kliknąc w tego jpg i tak patrze że to stare jakjieś więc nie może być SF.

A tak apropo przeciez to Radzik zgadł co to za gra :)
 
Strona 5 z 24
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 16